* Współpraca *

Marketingiem sieciowym zajmuję się razem z mężem Pawłem od 1997 roku. 
Z pewnością mogę stwierdzić, że system ten pozwala osiągnąć niezależność finansową i zrealizować marzenia. 

Jeśli nie znasz na czym polega system marketingu sieciowego w nowoczesnym wydaniu, to zapraszam cię do obejrzenia bardzo wartościowego materiału, który przedstawia profesjonalny punkt widzenia na sposoby zarabiania pieniędzy - 
http://bit.ly/2EySitl

Działając w tym biznesie zbudowaliśmy liczne struktury dystrybutorskie w kilku krajach, dzieląc się swoim doświadczeniem i pomagając w realizacji ich celów.

Obecnie współpracujemy w polską firmą Natur Day i zapraszamy Cię do swojego zespołu. https://www.naturday.pl/partner/3061153

Zapraszam do współpracy

Obecnie, w świecie istnieją trzy sposoby zarabiania pieniędzy i rozwijania się.
Praca najemna (realizacja cudzych decyzji, zajmuje dużo czasu, a daje niewielkie pieniądze).
Biznes tradycyjny  (realizacja swoich decyzji, ważny jest duży kapitał początkowy i istnieje wielkie ryzyko jego utraty).
Marketing sieciowy
Realizacja swoich decyzji;
Minimalny wkład początkowy, bez ryzyka utraty;
Możliwość decydowania o własnych godzinach pracy;
Brak ograniczeń zarobkowych (dochód powstaje nie tylko dzięki Twojej aktywności, ale także dzięki pracy Twoich współpracowników).

Większość osób, które pierwszy raz słyszą o marketingu sieciowym, wyobraża sobie, że aby osiągnąć sukces, będą musiały coś sprzedawać.  
W marketingu sieciowym istnieje sprzedaż,ale nie w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Jeśli nie będzie sprzedaży, nikt nie zarobi pieniędzy.

Obrót towarowy w marketingu sieciowym polega na tym, że ludzie informują o produktach firmy swoich przyjaciół i znajomych, a wśród nich znajdują tych, którym te produkty są potrzebne.      

Właśnie tu zaczynają się różnice między marketingiem sieciowym, a      tradycyjnym handlem.
Dystrybucja produktów i sprzedaż produktów – to nie to samo.

Celem dystrybutora nie jest dostarczanie towaru lecz informowanie konsumenta. Konsument sam kupi produkty, jeśli otrzyma wyczerpującą, gruntowną i przekonywująca informację. Tak więc, istotą marketingu sieciowego jest dotarcie z informacją do maksymalnej ilości ludzi, tworząc przy tym sieć regularnych odbiorców.
Sprzedaż będzie naturalnym rezultatem tej akcji informacyjnej.

W firmie Natur Day istnieje skutecznie działający system, który pozwala, każdemu początkującemu partnerowi, szybko opanować podstawy biznesu i zarabiać dostojne pieniądze.

Swoje zyski otrzymasz w formie wynagrodzenia komisowego od wszystkich zakupów dokonywanych przez wszystkich członków sieci.

W naszej firmie zostajesz pełnoprawnym partnerem firmy, niezależnym
uczestnikiem systemu, pracującym w swoim własnym biznesie.   

Firma Natur Day produkuje pierwszorzędne ekskluzywne produkty na bazie ekstraktów roślinnych, które są niezbędne wielu osobom. Dlatego to nie Ty będziesz szukać klienta, tylko klient Ciebie.

Ze swojej strony, jako Twój doradca zobowiązuję się dostarczać niezbędne informacje szkoleniowe, umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy.  

To wsparcie umożliwi Ci opracowanie własnego planu działania, w krótkim czasie osiągnąć sukces i stać się finansowo niezależnym.  

I, na koniec, to, co najistotniejsze - w marketingu sieciowym ludzie biorą na siebie odpowiedzialność za swój własny los.  Dlatego, jest to biznes tylko dla tych, którzy mają marzenia i chcą coś zmienić w swoim życiu.
Jeśli Ty taki jesteś… ZAPRASZAM!!!

Tu jest link rejestracyjny do naszego zespołu