piątek, 13 listopada 2020

Konsultacja naturopatyczna.

W obecnych czasach informacje na każdy temat mamy na wyciągnięciu ręki.
Mamy dostęp do wielu artykułów, nagrań wideo, książek, publikacji naukowych itd.
Ma to swoje pozytywne i negatywne strony.
Czasami po prostu się gubimy w tym morzu wiedzy.

A jeśli chodzi o wiedzę na temat zdrowia i naturalnych metod jego wspomagania, to najważniejszym problemem jest to, że bez specjalistycznej wiedzy trudno dobrać odpowiedni sposób, metodę, zioła itd.

Dlatego uruchamiam nową usługę – internetowa konsultacja naturopatyczna.

Masz jakieś pytanie związane ze zdrowym stylem życia, prawidłowym odżywianiem się, stosowaniem ziół i chcesz otrzymać całościowy program wspomagania organizmu, dopasowany do twojego stanu zdrowia, skorzystaj z konsultacji on-line.
 
Jak odbywa się taka konsultacja?
1. Wypełniasz ANKIETĘ ZDROWIA (kliknij w nazwę) i wyślij do mnie wyniki ostatnich badań (jeśli posiadasz). Wypełnienie ankiety jest darmowe.

2. W ciągu 1-3 dni roboczych oddzwonię, by uzupełnić potrzebne mi informację.

3. Po wywiadzie telefonicznym ustalimy, czy chcesz otrzymać pełna konsultację i indywidualny program.
Po wyrażeniu przez Ciebie chęci otrzymania programu, dokonasz płatności za tę usługę.
Koszt konsultacji na obecną chwilę - 250 zł. 
Opłatę dokonasz w bezpieczny sposób przez tpay.com 

4. W ciągu kolejnych 1-2 dni otrzymasz na e-maila opisane zalecenia.

5. Jeśli interesuje Cię wyłącznie konsultacja dietetyczna w celu odchudzania - to koszt konsultacji wyniesie 100 zł. W takim razie napisz mi na e-maila nataliasamarec@gmail.com i dostaniesz dopasowane gotowe menu. 

Jeśli jednak wolisz samodzielnie poszukać informacji, to zaglądnij w zakładkę "Archiwum" na tym blogu lub wpadnij na mój kanał YouTube

7 komentarzy:

 1. Jak dobrze, ze jestes Natalio :) Zaistnialas rowniez na moim blogu zatytulowanym "Isc pod reke z Mateczka Natura".
  Serdecznie Cie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję serdecznie za te filmiki i eyklady są bardzo pouczajace i ciekawe z przyjemnością się słucha.Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiedzcie mi proszę, jakie ogólnie macie opinie na temat leczenia ziołami? Czy warto na takie formy leczenia się zdecydować, czy raczej powinno się ich unikać? Chętnie sprawdzę wszystkie Wasze informacje, którymi możecie się podzielić, bo wiem, jak bardzo ważna jest walka o zdrowie. Ja na razie wiele informacji sprawdzam sobie na stronie http://choroby.online Tam jest super artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam szczerze, że jeszcze o czymś takim nie słyszałem. Jednak tematyka badań nie jest mi obca, ponieważ na ten moment potrzebny jest mi rezonans magnetyczny w Krakowie i chcę wykonać go jak najszybciej. Raczej zdecyduję się na takie miejsce, jak https://efficlinic.pl/diagnostyka-obrazowa/rezonans/

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe. Ja nie korzystałem z takich konsultacji. Raczej korzystam z tradycyjnych metod. Ostatnio żona była na USG tarczycy w Warszawie i jest bardzo zadowolona z pracy specjalistów, którzy je wykonywali. Oczywiście, moim zdaniem, regularne wizyty u lekarza mogą być wspomagane przez zioła, ale zioła nie powinny ich zastępować w 100%. No a co Wy o tym sądzicie? Pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli wybieramy się do lekarza to musimy teraz pamiętać o swoim bezpieczeństwie. Maseczki, rękawice medyczne stosuje się w różnych poradniach, przychodniach, szpitalach. Nie tylko medycy z takich korzystają.

  OdpowiedzUsuń