wtorek, 16 stycznia 2018

Ekstrakty ziołowe w programie partnerskim.


W tym artykule przedstawię wam ciekawy program partnerski, który pozwala (prawie) każdej osobie mieć naturalne ziołowe produkty dla zdrowia absolutnie za darmo a dodatkowo zarabiać na polecaniu sklepu internetowego producenta.

Bardzo interesująca propozycja.


Od niedawna poznałam nową firmę – polskiego producenta naturalnych suplementów diety na bazie ekstraktów roślinnych „Natur Day”.

Jest to oferta godna uwagi i polecenia.
Opiszę w skrócie, a chętnym przedstawię szczegóły w rozmowie osobistej. 

Produkt:
Naturalne ziołowe ekstrakty roślinne w postaci syropów i kapsułek. 
4 uniwersalne syropy o działaniu regenerująco wzmacniającym (np.: Witamina C, Kolagen itd.) oraz 17 kierunkowych produktów w kapsułkach (np.: na serce, na cholesterol, na bolesne miesiączki, boreliozę itd.)

Na obecną chwilę firma posiada patent aż na 50 produktów, które stopniowo będzie wprowadzać do obrotu, rozszerzając swoją ofertę.

Program partnerski:
Będąc konsumentem tych produktów, po dołączeniu do programu możesz mieć produkty całkowicie za darmo.

Przy zakupie suplementów na własne potrzeby przez innych ludzi z twojego polecania, zostanie Ci naliczona prowizja.
Ale to nie wszystko! 

Od osób poleconych przez twoich klientów, też dostaniesz wynagrodzenie i tak aż do 5 poziomu! Co to znaczy? Że za bardzo proste działania otrzymasz bardzo przyjemny i przyzwoity dochód

Kolejne atuty:
Bardzo mała aktywność miesięczna, by odbierać naliczone dochody – może to być tylko jeden produkt na własne potrzeby. Bez inwestycji dużych pieniędzy i konieczności sprzedaży bezpośredniej. 

Dodatkowe bonusy za rozwój struktury dla aktywnych partnerów.
Możliwość uzyskania dochodu pasywnego.
Programy samochodowy i wycieczkowy. 

Wsparcie:
Gotowy sklep internetowy i linki partnerskie.
Szkolenia internetowe o produktach prowadzone przez lekarzy.
Webinary biznesowe prowadzone przez ekspertów.
Osobisty doradca.
Firmowy Call Centr, który pomoże Ci w pracy z klientem.
Gotowy system rekrutingu i szkolenia zespołowe w celu rozwoju własnego biznesu.

Dlaczego na początku napisałam, że tеn system pozwala prawie każdej osobie zarabiać? Bo potrzebne są trzy rzeczy: komputer, Internet i chęć :)

Potrzebujesz dobrych produktów dla zdrowia? Wejdź przez podany poniżej link i zajrzyj do zakładki SKLEP.

Chcesz poznać szczegóły planu wynagrodzenia wejdź na STRONĘ GŁÓWNĄ i obejrzyj filmik o możliwościach, które daje firma Natur Day.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu i otrzymać nasze osobiste wsparcie – zarejestruj się do systemu - żadnych opłat rejestracyjnych!

Kliknij tu i zapoznaj się ze szczegółami https://goo.gl/EW6Rt4
albo napisz na nataliasamarec@gmail.com

4 komentarze:

 1. Takie dobre były produkty dr. Nony z Morza Martwego, z archebakterią i wszelkimi minerałami, działającymi wszechstronnie. A teraz NaturDay? - jak to rozumieć? Straciła Pani wiarygodność w moich oczach. Przykro mi na tyle zachwalania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Produkty Dr.Nona z Morza Martwego nadal bardzo chwalę i polecam, bo mam wspaniałe rezultaty na sobie i swoich klientach. Ale na świecie jest wiele dobrych rzeczy i skutecznych naturalnych produktów. Przekonałam się do NaturDay, stosuję i polecam. I jestem pewna, że na rynku Polskim i zagranicznym są też inne firmy i produkty warte uwagi. Dla mnie mało wiarygodne są te osoby, które mają bardzo wąskie spojrzenie na świat, stoją w miejscu, nie rozwijają się i nie uznają nic innego po za jedną opcją. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Mam problemy natury gastrologicznej, o których niedawno dowiedziałam się u lekarza. Miałam robione USG jamy brzusznej i moje wyniki były nieciekawe. Chciałabym jakoś wspomóc swoje zdrowie w naturalny sposób. Oczywiście pomyślałam o wprowadzeniu zdrowszej diety, ale także chciałabym się wspomóc jakimiś suplementami. Dzięki za te polecenie!

  OdpowiedzUsuń