czwartek, 22 maja 2014

Jak zwalczać pasożyty i zapobiegać ich ponownemu pojawieniu się?

Doktor Nona w labaratorium kliniki Lenom
Statystyki mówią że około 90% populacji ludzi ma pasożyty (robaki, grzyby, bakterie i wirusy). Większość  z nas jednak nie dopuszcza myśli, że może mieć je w swoim organizmie. 

Żyjemy w cywilizowanym świecie, używamy mocnych środków czystości,  korzystamy z nowoczesnych  urządzeń sanitarnych, dlatego myślimy ,że nie możemy się zarazić pasożytami. Uważamy, że temat pasożytów dotyczy tylko krajów trzeciego świata.


Niestety nasza zaawansowana cywilizacja nie gwarantuje bezpieczeństwa  przed  chorobą pasożytniczą, natomiast współczesna edukacja zdrowotna, a raczej jej brak powoduje, że nie zauważamy  obecności  intruzów, złe samopoczucie z kolei przepisujemy najczęściej różnych chorobom.  

Jak rozpoznać obecność pasożytów w organizmie? Jak normalizować florę bakteryjną? W jaki sposób się odżywiać, żeby oczyścić swój organizm i wzmocnić układ odpornościowy?

Na te i inne pytania odpowiem Ci  w najbliższą sobotę 24 maja 2014r o godzinie 11.30 na spotkaniu w Krakowie przy ul. Westerplatte 1/ II piętro, biuro firmy „D.N.I.”.

Wstęp wolny.  

Zapraszam! 

2 komentarze:

  1. Dzień Dobry Pani Natalio.

    Mam pytanie: jakie produkty zastosować w przypadku GRONKOWCA ZŁOCISTEGO?
    Chory ma 52 lata.
    Będę wdzięczna za wskazówki.

    OdpowiedzUsuń