czwartek, 24 kwietnia 2014

20-lecie firmy "Dr.Nona"

17 kwietnia, na pięknej sali Crokus-Citi-Holl w Moskwie, odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia firmy „Dr. Nona” na rynku światowym.  

Było to niezapomniane święto w przepięknej odsłonie - bogaty wystrój, gra świateł, artyści światowej sławy.  

Ogromna sala na 7000 osób została zapełniona przez dystrybutorów firmy z ponad 20 krajów. 
Na każdego z uczestników czekały, przygotowane przez  firmę prezenty, najlepsi dystrybutorzy zostali nagrodzeni dodatkowymi nagrodami, padło wiele słów podziękowań, gratulacji i uznania.  

Wrażeń od tego spotkania nie sposób opisać słowami, zaś tego co zostało w sercach i duszach uczestników nie da się kupić za żadne pieniądze.
Polsko-słowacka grupa prócz oficjalnej uroczystości miała również możliwość wziąć udział w rewelacyjnym szkoleniu liderów „Dr.Nona” z Ukrainy.  

Szafirowy Dyrektor Lena Kutimska przedstawiła całościowy system pracy z nową osobą, zwracając uwagę na najważniejsze aspekty każdego etapu rozwoju jej biznesu. 

Rubinowy Dyrektor Andrzej Kutimski na podstawie własnej historii pokazał jak prosty jest nasz biznes, zaś jego żona i jednocześnie partnerka biznesowa – Marina, przedstawiła dużo ciekawostek na temat produktu firmy.  

Dodatkowych wrażeń dostarczyła zorganizowana przez Pawła Samarca wycieczka, z polskim przewodnikiem, po najpiękniejszych miejscach Moskwy, w tym po Placu Czerwonym.

Więcej informacji przekażemy Państwu 26.04 (sobota) o godzinie 11.30 na szkoleniu w Krakowie.

Zapraszam serdecznie.

Niżej kilka zdjęć z wyjazdu.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza