wtorek, 25 lutego 2014

Podsumowanie roku 2013

W sobotę 15 lutego w hotelu „Soray” w Wieliczce odbyło  się uroczyste podsumowanie roku firmy „Dr.Nona”. 

Spotkanie rozpoczęło się od omówienia nowej strategii działania w biznesie oraz zaprezentowania rocznego programu motywacyjnego „Wsparcie i partnerstwo w biznesie”.  

W szkoleniu dla konsultantów wzięli udział Dimitr Bululukow oraz Emilia Koneczna, którzy za pomocą wykresów przedstawili wyniki pracy polskiej struktury za miniony rok oraz za cały okres funkcjonowania firmy na Polskim rynku.

Przedstawione zostały również plany na rok 2014 z uwzględnieniem dużych przedsięwzięć szkoleniowych, które mają na celu realizacje założonych celów. 

Omówione zostały wizja, misja oraz strategia firmy.
Pomiędzy Liderami firmy nastąpiła wymiana doświadczeń i wiedzy na temat budowania stabilnego biznesu.

W imieniu całej struktury pragnę serdecznie podziękować osobom, którzy chcieli się podzielić własnymi wiadomościami. A byli to: Aleksandra Ciszewska, Elżbieta Hałas, Krystyna Jankowicz, Natalia i Paweł Samarec,Lidia Kamisińska,  Irena Żak, Ewa Płonka, Stanisława Małecka, Magdalena Jagieła,Helena Piwowarczyk i Urszula  Ślusarczyk.

Na uroczystej kolacji w pięknej Walentynkowej odsłonie Dimitr Bululukow i Emilia Koneczna wręczyli dyplomy i prezenty Dystrybutorom, według określonych nominacji.  

Oprócz tego, każdy lider miał okazję kolejny raz podziękować swojemu zespołowi za zaufanie, współpracę oraz wysiłek włożony w dążenie do wspólnego celu.

Po zakończeniu części oficjalnej DJ Lecho zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy tanecznej . 
To było bardzo fajne przedsięwzięcie łączące prace z zabawą.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz