poniedziałek, 13 stycznia 2014

2014 Rok Drewnianego Granatowego Konia.

31 stycznia 2014 - 18 lutego 2015 – to według kalendarza chińskiego rok Drewnianego Granatowego Konia

Kalendarz ten jest zaskakująco dokładnym systemem prognozującym przyszłe wydarzenia.

Rok Konia 2014 symbolizuje połączenie dwóch elementów: Drzewa i Ognia. 

Natura stosunków tych elementów nie jest pokojowa, dlatego według prognoz starożytnego kalendarza rok ten nie będzie spokojny i łatwy. Wciąż będzie brakować harmonii w stosunkach międzynarodowych. Mogą się również pojawić kataklizmy naturalne, choroby i epidemie.

Dewizą przewodnią tego roku są „Praca” i „Sprawiedliwość”. 

W roku Konia nie warto być zbyt konserwatywnym i trzymać się przeszłości . Trzeba nauczyć się podejmować ryzyko i podążać za zmianami - jednocześnie zmieniając siebie.

Żeby osiągnąć sukces w tym roku trzeba dużo pracować. To dotyczy nie tylko biznesu, zarabiania pieniędzy, ale również innych sfer życia takich jak : przyjaźń, miłość, rodzina.

Osoby, które w tym roku będą się lenić, nie tylko nie zdobędą żadnych dóbr, ale mogą stracić to co uzyskali dotychczas.

Więcej informacji na ten temat usłyszysz na najbliższym szkoleniu internetowym.

Koń sprzyja nowym projektom i poczynaniom.  

Nasz nowy projekt szkoleniowy zaczynamy już od wtorku 14 stycznia. Zapraszam wszystkich Konsultantów „Dr.Nona” na Webinar informacyjno-szkoleniowy o godzinie 20.00 (link do pokoju szkoleniowego zastał wysłany na e-maila do konsultantów „Dr.Nona”)

6 komentarzy:

 1. To taki będzie temat szkolenia? Już nie mamy o czym mówić? Darujmy sobie te chińskie przepowiednie. Nieważne czy rok konia czy innego zwierzęcia pracować trzeba. Ach....

  Jadwiga Bartosz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, kochana Jadziu. To będzie tylko taka ciekawostka. A temat szkolenia informacyjnego - to produkt i biznes "Dr.Nona", relacje ze szkolenia w Moskwie, wyjazd na 20-lecie i do Izraela, podsumowanie roku oraz plany na rok 2014. A że pracować trzeba - to fakt.

   Usuń
 2. Super strona, polecam też sprawdzić urokmilosny24.pl ,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Superowe miejsce rytuały miłosne każdy znajdzie coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kapitalna strona, polecam bardzo https://swobodnezycie.pl/ stronę z artykułami na różne tematy.

  OdpowiedzUsuń
 5. SEO, czyli Search Engine Optimization, to złożony proces optymalizacji witryn internetowych, który ma na celu zwiększenie ich widoczności w wynikach wyszukiwania organicznego w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google, Bing czy Yahoo. Działanie SEO opiera się na wielu czynnikach i strategiach, które pomagają witrynom osiągnąć wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Poniżej wyjaśniam, jak działa SEO:

  1. Indeksowanie

  Pierwszym krokiem w działaniu SEO jest indeksowanie witryny przez roboty wyszukiwarek, nazywane również botami lub pająkami. Te programy automatycznie przeglądają strony internetowe, analizują treści i indeksują je w bazie danych wyszukiwarki. W procesie indeksowania boty zwracają uwagę na różne elementy witryny, takie jak treść, nagłówki, linki, obrazy i wiele innych czynników.

  2. Algorytmy Wyszukiwania

  Wyszukiwarki internetowe używają skomplikowanych algorytmów do oceny i rankingu witryn internetowych. Algorytmy te analizują setki czynników, aby określić, która strona zasługuje na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Niektóre z głównych czynników, branych pod uwagę przez algorytmy, to:

  Słowa kluczowe: Algorytmy sprawdzają, czy treść witryny zawiera odpowiednie słowa kluczowe i czy są one używane w sposób naturalny i odpowiedni.

  Linki: Linki wewnętrzne i zewnętrzne są analizowane pod kątem jakości i ilości. Witryny z wartościowymi i autorytatywnymi linkami mogą osiągnąć wyższe pozycje.

  Jakość treści: Algorytmy oceniają jakość treści na stronie, zwracając uwagę na jej unikalność, wartość i przydatność dla użytkowników.

  Szybkość i wydajność: Czas ładowania witryny i jej ogólna wydajność techniczna wpływają na ranking w wynikach wyszukiwania.

  Doświadczenie użytkownika: Wyszukiwarki analizują, czy witryna oferuje dobre doświadczenia dla użytkowników, takie jak responsywność, czytelność i nawigacja.

  3. Optymalizacja SEO

  Aby osiągnąć lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, witryny internetowe muszą być zoptymalizowane pod kątem wymienionych czynników. Optymalizacja SEO to proces, który obejmuje wiele działań, takich jak:

  Badanie słów kluczowych: Zidentyfikowanie odpowiednich słów kluczowych, na które warto optymalizować treści witryny.

  Optymalizacja treści: Dostosowanie treści pod kątem wybranych słów kluczowych, ale także tworzenie treści, które są wartościowe i atrakcyjne dla użytkowników.

  Budowa linków: Zdobycie wartościowych linków z innych witryn, co wpływa na autorytet i pozycję w wynikach.

  Optymalizacja techniczna: Upewnienie się, że witryna działa szybko, jest responsywna i posiada odpowiednie znaczniki HTML.

  Monitorowanie i analiza: Stałe monitorowanie wyników SEO i dostosowywanie strategii w oparciu o dane analityczne.

  4. Rezultaty SEO

  Działania SEO przynoszą rezultaty w postaci lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania. Kiedy witryna osiągnie wyższą pozycję w wynikach organicznych, zwykle przyciąga więcej odwiedzających, zwiększa zyski i poprawia swoją widoczność w internecie. Skuteczna strategia SEO jest jednak procesem ciągłym, ponieważ konkurencja jest zawsze aktywna, a algorytmy wyszukiwarek ulegają zmianom.

  Podsumowując, SEO to złożony proces optymalizacji witryny, który ma na celu poprawę jej widoczności i pozycji w wynikach wyszukiwania. Jest to nieodzowny element strategii marketingowej dla firm i witryn internetowych, które chcą przyciągać więcej odwiedzających i zwiększać swoje zyski online. Polecam https://mocne-seo24.blogspot.com/2023/09/czy-mozna-samemu-wypozycjonowac-strone.html

  OdpowiedzUsuń