piątek, 24 maja 2013

Europejskie Forum Biznesu MLM

Kup bilet w cenie promocyjnej. Zadzwoń do swojego doradcy "Dr.Nona" i dowiedż się więcej o największym wydarzneiu w branży MLM w świecie.

Europejskie Forum Biznesu MLM i Targi Pracy Alternatywnej to inicjatywa, która jest dla biznesu MLM wielką szansą i od Was zależy czy zyska uznanie wśród społeczeństwa, mediów i w oczach samych uczestników.

Biznes MLM to przede wszystkim nauka i zdobywanie doświadczenia w budowaniu zespołu, zarządzania i zespolenia ludzi w prowadzeniu ich do wspólnego sukcesu – niech więc dowie się o tym jak największa liczba osób!

Wydarzenie składa się z dwóch nawzajem przenikających się i wypełniających
Przedsięwzięć.
1.Europejskie Forum Biznesu MLM to przedsięwzięcie unikatowe w skali Europy, jak nie całego globu, skupiające w jednym miejscu światowych tuzów branży MLM oraz cz³onków elitarnego Klubu Top Liderów MLM. Każdy z nas wie, jak ważne jest, aby uczyć się od najlepszych. Podnoszenie swoich umiejętności i rozwój pozwoli stawać się nam prawdziwymi liderami, przywódcami, bo przywództwo to przede wszystkim to, kim jesteś.

Dlatego podczas forum edukować nas będą:
GWIAZDY BIZNESU MLM:
· Edward Ludbrook (Nowa Zelandia)
· Michael Strachowitz (Niemcy)
GOOECIE SPECJALNI:
· Lider Team New Business Genertion (Polska),
· Pawe³ Borecki (Polska),
· Iwona Majewska-Opie³ka (Polska),
· Jaros³aw Zych (Polska),
· dr Alina Warzecha (Polska)
oraz członkowie jedynego na świecie, elitarnego Klubu TOP Liderów MLM: Natalia Ryńska, Jarosław Łuczak, Maria i Jacek Bartkowiak, Natalia i Paweł Samarec, Dorota Augustyniak-Madejska, Renata i Piotr Zarzyccy, Katarzyna i Marek Dziura, Szymon Turno, Piotr Łopacki, Piotr Pacyga, Bartosz Królikowski, Aleksandra Błotko, Marek Wawrzeńczyk, Bogumiła Sroka, Urszula Zyskowska, Mirosława, Krzysztof, Kamil i Filip Cybul.

Po tej niesamowitej dawce edukacji na najwyższym, światowym poziomie, zapraszamy na koncert artysty nietuzinkowego, gwiazdy programu Voice of Poland – Mirosława Witkowskiego(http://www.miroslaw-witkowski.com)

2.Targi Pracy Alternatywnej
Etat, własna firma czy biznes MLM? – tak powinno wybierać świadome społeczeństwo swoją drogę kariery, ale do tego ludzie potrzebują rzetelnej, prawdziwej informacji.

Celem Targów Pracy Alternatywnej jest pokazanie społeczeństwu prawdziwego oblicza biznesu MLM – poprzez kontakt w Wami, Top Liderami, odwiedzający targi ludzie będą mieli możliwość porozmawiania, przekonania się do produktu, możliwości, jakie daje im Wasz biznes, a w końcowym etapie przystąpienia do firmy jako klient i w przyszłości osoba współpracująca.
Pomógą w tym bezpośrednio profesjonalne punkty wystawiennicze, przygotowane i obsługiwane tylko przez poważne, działające rzetelnie i etycznie firmy MLM. Targi umożliwią Wam kontakt bezpośredni z odwiedzającymi podczas zaplanowanych paneli szkoleniowych – nastawiamy się na przekazanie
rzetelnej informacji, aby osoby odwiedzające targi mogły samodzielnie podjąć decyzję, z którą firmą rozpoczną współpracę i wybiorą swojego mentora w tym biznesie.
Jesteście TOP Liderami i poprowadzicie osoby przez początki biznesu, jak prawdziwi mentorzy i praktycy, a nie pseudo-znawcy tematu, od których teraz roi się choćby w Internecie.
Projekt kierujemy przede wszystkim do kilku grup docelowych z nastawieniem na aktywizację zawodową:
· kobiety 45+
· studenci
· mamy na urlopie wychowawczym chcące zmienić pracę
· seniorzy
· osoby niepełnosprawne oraz rodzice dzieci niepełnosprawnych
Zapraszamy każdego z Was do zaangażowania się w budowanie pozytywnego
wizerunku branży MLM w Polsce.
Zapisz tę datę w swoim kalendarzu: 19 października 2013 roku, Hala Torwar w Warszawie. Będziemy z Wami i dla Was! Do zobaczenia.

Materiał opracował  redaktor naczelny Network Magazyn
Maciej Maciejewski
www.networkmagazyn.pl

2 komentarze:

  1. Gdzie można się dowiedzieć więcej o tym wydarzeniu? Zaciekawiło mnie bardzo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Michał, napisz mi pytanie na meila.

    OdpowiedzUsuń