poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Seminarium T.Harva Ekera w Polsce.

Jeden z najwybitniejszych szkoleniowców, autor światowych bestsellerów o osiąganiu sukcesu i samorozwoju, amerykański biznesmen  T.Harv Eker przyjeżdża do Polski w maju 2013 roku. 

Jest on założycielem i prezesem Peak Potentials Training, jednej z najszybciej rozwijających się firm szkoleniowych w Ameryce Północnej.


Jego książki i seminaria są znane na całym świecie. 
Wiele osób w Polsce przeczytało książkę T. Harva Ekera „Bogaty, albo biedny… po prostu różni mentalnie”, która pokazuje różnice między pragnieniem sukcesu a jego osiągnięciem. Książka ta przedstawia cztery najważniejsze czynniki budowania bogactwa i pomaga uświadomić popełniane błędy.

Większość z nas wie, że problem tkwi „w głowie”, to znaczy w naszych umysłach. Ale czy sama świadomość tego wystarczy, aby zmienić myślenie? Niestety nie. 

Wiedza oczywiście jest podstawą, lecz czasami brakuje pewnego kopa lub impulsu. Nie czekajmy jednak, żeby takim „kopem” stała się nasza tragiczna sytuacja finansowa.

Niech tym pozytywnym impulsem zostanie „Fenomenalne Seminarium „Umysł Milionera””, które poprowadzi wspomniany wyżej T. Harv Eker w dniach       17-19 maja 2013 roku w Warszawie.

Warto być na tym spotkaniu, żeby zrozumieć jak zmienić swoją sytuację finansową. Uczyć się trzeba od najlepszych.
Musisz być na tym szkoleniu!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz