środa, 6 marca 2013

Spotkanie otwarte "Być kobietą"

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na spotkanie 
pt. „Być kobietą”, które odbędzie się 9 marca o godzinie 11.30 w Krakowie, w siedzibie firmy „Dr.Nona” przy ul. Westerplatte 1.
Spotkanie poprowadzi doktor nauk medycznych Anna Blak-Kaleta.

Nareszcie widać, nadchodzącą wiosnę. Wyglądające z za chmur słoneczko, mimo, że nie grzeje za bardzo, to jednak niesamowicie poprawia humor. 

Osobiście nie mogę się już doczekać, kiedy zamiast ciężkich, zimowych ubrań będę mogła wyciągnąć z szafy wiosenne, kolorowe stroje.

Szczególnie w tym okresie, każda kobieta chce pięknie wyglądać. Jak tego dokonać mając ogrom codziennych obowiązków? 

Nie tak dawno przeczytałam dość przerażające zdanie, okazuje się, że według badań około 70% kobiet przeglądając kolorowe czasopisma bądź magazyny mody doznaję poczucia winy, wstydu i depresji. 
Coś w tym jest. 

Na co dzień mam do czynienia z wieloma kobietami i co najmniej połowa z nich narzeka na własny wygląd, jest niezadowolona z sylwetki oraz uważa się za mało atrakcyjne.

Można oczywiście zasugerować, aby przestały oglądać magazyny mody - co jest łatwe do zrobienia, a także by zaakceptowały i pokochały siebie - co już nie jest takie proste.

Kilka zagadnień, mających na celu pomóc kobiecie poczuć się zdrową, piękną i seksowną, będzie poruszonych na spotkaniu z doktor nauk medycznych 
Anną Blak-Kaletą.

Spotkanie pod tytułem „Być kobietą” odbędzie się  9 marca o godzinie 11.30 w Krakowie przy ul. Westerplatte 1 w siedzibie firmy „Dr.Nona”.  
Z okazji Dnia Kobiet, każdy gość spotkania dostanie prezent.   

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza