wtorek, 29 stycznia 2013

Webinar od samej doktor Nony.

Pierwszy Webinar od doktor Nony pod nazwą „Jak nie zostać Babą Jagą” odbędzie się 5 lutego 2013 roku o godzinie 13.00.
W 2012 roku, doktor Nona napisała kolejną książkę o nazwie „Jak nie zostać Babą Jagą”, zawiera ona praktyczne rekomendacje zachowania urody i młodości. 
Dostałam od Nony tę książkę w prezencie na Szkoleniu „Moskiewski Koledż”. 
Przeczytałam, a raczej „połknęłam” w ciągu kilku godzin. Jest REWELACYJNA! 
Książka ta skierowana jest przede wszystkim do kobiet.
Szczególnie dla tych, które poddały się, myśląc, że młodości nie da się przywrócić. 
Nowa książka doktor Nony pokazuje jak zostać piękną i zdrową zarówno w wieku czterdziestu, pięćdziesięciu oraz sześćdziesięciu lat. Po przeczytaniu tej książki dostałam zastrzyk pozytywnej energii i wewnętrznej motywacji do wypróbowania zawartych w niej, sprawdzonych na praktyce, przepisów.
Jedyne, czego w samej książce zabrakło, to rekomendacji na temat produktów „Dr.Nona”. Te rekomendacje zostały opisane w osobnej broszurze.
W swoim webinarze, 5 lutego, doktor Nona przedstawi całościowy schemat podejścia holistycznego do odmłodzenia i regeneracji organizmu, wskaże również, które suplementy „Dr.Nona” przyspieszą i usprawnią procesy odbudowy komórkowej.
Spotkanie on-line będzie prowadzone w języku rosyjskim i tylko na żywo (nie będzie nagrania).
Wiem, że to szkolenie wywołało ogromne zainteresowanie wśród Konsultantów. Dlatego aby nie mieć problemów z logowaniem, warto zarejestrować do pokoju szkoleniowego kilka minut wcześniej.
Szkolenie rozpocznie się 05.02.2013 o godzinie 13.00, natomiast pokój szkoleniowy, w celu rejestracji, będzie otwarty już od 12.30.

2 komentarze:

  1. Pani Natalio pod tym odnosnikiem do srtony jest tylko zdjęcie Dr.Nony a nie link do strony. Przynajmniej u mnie tak się dzieje.Ale weszłam na http://drnona.wiziq.com/online-class/1098100-доктор-нонна-советует-как-не-превратиться-в-бабу-ягу i udało się.Pozdrawiam. Agnieszka Szyszka

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję serdecznie za informację. Błąd juz naprawiony.

    OdpowiedzUsuń