wtorek, 6 listopada 2012

Morze Martwe we własnym domu.

Lidia Kamisińska, Grup-Dyrektor firmy "Dr.Nona"
W tygodniku lokalnym "NOWA gazeta biłgorajska" okazał się artykuł o prezentacji poprowadzonej przez jedną z naszych koleżanek - Lidie Kamisińską. 

Oto "wycinek" tego artykułu:

W piątek (26 października) w Biłgoraju odbyło się spotkanie na temat kosmetyków i suplementów ”Dr. Nona”...
Chcę opowiedzieć o produktach dla profilaktyki, dla zdrowia, dla dobrego wyglądu. Profilaktyka jest w życiu najważniejsza. 

Dzięki temu spotkaniu dowiecie się, jak prawidłowo zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny – mówiła do zgromadzonych Lidia Kamisińska. 

Podkreśliła, że Morze Martwe to fenomen, jedyne morze na kuli ziemskiej, które zawiera najwięcej soli.
– Wyjeżdża tam bardzo dużo ludzi, ponieważ jest to najlepsze sanatorium. Ludzie regenerują swój organizm – zaznaczyła.

Wielu z nas, niestety, nie może skorzystać z dobrodziejstwa wyjazdu w to niezwykłe miejsce. Jest jednak inna możliwość, a to dzięki Dr. Nonie, która od ponad 18 lat w klinice w Izraelu tworzy produkty na bazie Morza Martwego.

– Jej celem jest to, abyśmy my, kobiety, zadbały o siebie i stosowały profilaktykę - mówiła Lidia Kamisińska. 

Zapewniała, że drugich takich produktów nie ma ze względu na ich unikalny skład. Są one połączeniem Morza Martwego z wyciągami z najczystszych olejków aromatycznych. 

Podkreśliła, że kosmetyki i suplementy zawierają kompleks bioorganomineralny opracowany przez naukowców Kliniki “LENOM”, założycielką której jest dr Nona Kuchina. 

Preparaty stworzone na bazie kompleksu bardzo dobrze wnikają w skórę i są stabilne. To pozwala solom, iłom i olejkom całkowicie przeniknąć przez skórę do krwi, kierując się do wszystkich komórek organizmu i odżywiać je, oczyszczać i regenerować. 

Lidia Kamisińska zapewniała, że kosmetyki te są bezpieczne – można je stosować już u noworodków...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza