czwartek, 8 listopada 2012

Metody pracy z potencjalnym klientem.

Zaczynamy nowy cykl szkoleń internetowych dla Konsultantów „Dr.Nona”. 

W cyklu „Metody pracy z potencjalnym klientem w marketingu sieciowym”. 

Szkolenia będą się odbywać co poniedziałku o godzinie 20.00.

Omówimy najistotniejsze sposoby pracy z klientem: Lista znajomych, Kółko domowe, Prezentacja produktów firmy, Prezentacja biznesowa, Pokaz kosmetyczny, Rozmowa rekrutacyjna, Konsultacja indywidualna.

Szkolenia internetowe, które poprowadzimy z Pawłem, są skierowane do osób, które nie  mają możliwości uczestniczenia w naszych regularnych szkoleniach w Krakowie, jak również do konsultantów Krakowskich, którzy chcą szybko się włączyć w system i popełniać jak najmniej błędów w swojej pracy. 

Informacja ta przyda się tak tym, który chcą pracować wyłącznie z klientami, jak i tym, którzy chcą budowa strukturę i uczyć swoich ludzi.

Sponsorom, osobom, które już mają własne struktury, polecam aktywnie zaangażować się w ten proces:

 Zmotywować grupy do udziału w szkoleniach. W naszych szeregach pojawiło się wielu nowych konsultantów, którzy, jeszcze nie brały udziału w podobnych szkoleniach, nie wiedza jak się to odbywa, na czym polega i jak do tego dołączyć.

 Pomoc w rejestracji na stronie szkoleniowej. Czasami nawet prosta rzecz, robiona po raz pierwszy sprawia pewne trudności. Warto samemu wcześniej zarejestrować się do pokoju szkoleniowego oraz wytłumaczyć swoim osobom krok po kroku, jak się to robi. Warto to zrobić dzień wcześniej.

Zorganizować wspólne oglądanie szkolenia przy jednym monitorze. Bardzo dobry sposób na pracę ze swoją grupą, kiedy można na bieżącą odpowiedzieć na wszystkie pytania swoich ludzi i zaplanować konkretne działania w oparcia o wiedzę zdobytą w czasie szkolenia.

Zapraszam do rejestracji na stronie www.szkoleniamlm.info

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza