środa, 11 lipca 2012

Cykl spotkań otwartych "Zdrowie z "Dr.Nona"

Od lipca 2012 roku dla Dystrybutorów i klientów firmy „Dr.Nona” rozpoczyna wykłady  doktor nauk medycznych Anna Blak-Kaleta.

Spotkania te mają na celu poszerzenie wiedzy konsultantów firmy i ich klientów w zakresie profilaktyki zdrowia i radzenia sobie z różnymi problemami.

Temat pierwszego spotkania:
Czterdzieści lat minęło...”
W czasie szkolenia poruszone będą następujące tematy:
- zmiany w organizmie kobiety,
- przekwitanie jako okres w życiu kobiety a nie choroba,

- praktyczne rekomendacje jak zapobiegać lub radzić sobie z występującymi dolegliwościami.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14.07.2012 o godzinie 11.00 w Krakowie w Klubie „Na Kotłowem” przy ul. Westerplatte,18.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o własne zdrowie lub pomóc swoim bliskim.

Prowadzi dr n.med. Anna Blak-Kaleta.3 komentarze:

 1. Rewelacyjna sprawa!!! Było by super gdyby spotkania te , wykłady były dostępne jako taki cykl na płytkach CD dla konsultantów z całej Polski.Dla tych którzy niestety mieszkają np. na drugim końcu Polski. Pozdrawiam Pani Natalio. Mariola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście Pani Mariolu! Planujemy nagranie wykładów, co niestety całkowicie nie zastąpi spotkań, na których klient może osobiście zadać pytanie. Na razie planujemy takie spotkania w Krakowie i w Warszawie, a z czasem i w innych dużych miastach. Dziękuję za zainteresowanie.

   Usuń
  2. Oczywiście ma Pani rację Pani Natalio, jednak dla nas początkujących konsultantów taki cykl wykładów na CD to była by super sprawa, myślę że inni konsultanci się ze mną zgodzą. Bardzo ubolewam że mieszkam tak daleko od Krakowa.Dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam bardzo serdecznie.

   Usuń