poniedziałek, 25 czerwca 2012

Uroczyste spotkanie firmy "Dr.Nona"

07.07.2012 roku odbędzie się duże, uroczyste spotkanie firmowe  „Maraton biznesowy z firmą Dr.Nona”. 

Nazwaliśmy go tak, ponieważ będzie to całodniowe przedsięwzięcie pokazujące: unikalność produktu, możliwości zarobku i awansu w firmie „Dr.Nona”, jak również zalety współpracy z firmą dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. 

W części szkoleniowej zostaną przedstawione wszystkie nowości związane z produktem i biznesem oraz techniki i sposoby skutecznego działania.

Harmonogram przedsięwzięcia.
1.     Prezentacja Produktów i Możliwości współpracy z firmą  „Dr.Nona” - z losowaniem produktów firmy dla gości.  W tej części spotkania skierowanej do Konsultantów i Gości przedstawione zostaną najistotniejsze informacje o produktach firmy „Dr.Nona” i zaletach współpracy. 
Informacje o produkcie przedstawi Grup-Dyrektor – Ewa Płonka. Informację o marketingu przedstawi Grup-Dyrektor – Lidia Kamisińska.

Na koniec prezentacji zostanie przeprowadzone losowanie produktów dla gości. 

2.     Przerwa. Podczas krótkiej przerwy, przy filiżance herbaty, nowe osoby mają możliwość zadać pytania swoim konsultantom, uzyskać kartę stałego klienta lub podpisać umowę o współpracy z firmą.

3.     Szkolenie dla konsultantów. Ta część spotkania przeznaczona jest tylko dla osób posiadających kartę stałego klienta lub umowę o współpracy z firmą. 
W części szkoleniowej, od liderów, którzy wrócą z urlopu w Jurmale, uczestnicy uzyskają informacje o nowościach firmowych. 

Zostaną wręczone prezenty: dla osób, które spełniły warunki promocji, ogłoszonej na wyjazd liderski oraz dla osób, które podpiszą umowę o współpracy z firmą po pierwszej części spotkania.

4.     Szkolenie dla Menadżerów i Dyrektorów. Szkolenie o komunikacji i sprzedaży, wyłącznie dla osób, które już posiadają status Menadżera lub Dyrektora:  „Ekspert Komunikacji” poprowadzi Master-Dyrektor – Bartosz Kowalski; „Statusy i bonusy” poprowadzi Złoty-Dyrektor – Paweł Samarec.

Osobą prowadzącą przedsięwzięcie będzie Złoty-Dyrektor – Aleksandra Ciszewska.
    
Uroczyste spotkanie odbędzie się w Krakowie przy ul. Westerplatte 18, w Klubie „Na Kotłowem”
Zaczynamy o godzinie 10.45.
Przewidziane zakończenie o godzinie 17.00
O koszty udziału w przedsięwzięciu zapytaj swojego doradcę. Sprzedaż biletów przed wejściem na sale od godz. 10.00 do  10.45.

Dla gości wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!!!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza