środa, 16 maja 2012

Zdrowie kobiety.

Już się zbliża sobota i długo oczekiwany Klub Kobiet. Temat tego spotkania jest bardzo aktualny i interesuję każdą kobietę. 

Bardzo często dokuczają kobietom różne dolegliwości ginekologiczne, takie jak bolesne i obfite miesiączki, podrażnienie śluzówki dróg rodnych, stany zapalne, guzki w piersiach, cysty na jajnikach, mięśniaki itd.

Niestety nie zawsze zwracamy się o pomoc do lekarza tłumacząc to brakiem czasu i lekceważąc pewne objawy chorobowe. 

To jest bardzo niebezpieczne! 
Badania są koniecznie. Pomogą one wykryć różne schorzenia na początkowym stadium rozwoju choroby, co gwarantuje skuteczny i szybki powrót do zdrowia.  Ważna też jest odpowiednia edukacja w tym temacie.

Dlatego właśnie nasz kolejny Klub Kobiet jest poświęcony Zdrowiu prokreacyjnemu kobiety.

Zapraszamy na spotkanie wszystkie kobiety, które myślą o zdrowiu, chcą zadbać o profilaktykę ginekologiczną lub mają pytania związane z problemami zdrowotnymi.

Szczególne zachęcam konsultantów „Dr.Nona”, którzy, na co dzień spotykają osoby z wyżej wymienionymi dolegliwościami. Od wspaniałego specjalisty dowiemy się niezbędnych informacji, które wpłyną na naszą fachowość w pracy z klientami.

Klub Kobiet „Zdrowie Prokreacyjne kobiety” odbędzie się w sobotę 19 maja o godzinie 11.00 w restauracji „Zaragoza” w Krakowie.
Poprowadzi spotkanie Dr. n. med. Anna Blak-Kaleta

Wstęp z wejściówką, o którą zapytaj swojego doradcę lub konsultanta ”Dr.Nona”. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz