poniedziałek, 5 marca 2012

Szkolenie dla Menadżerów i Dyrektorów "Dr.Nona" w Krakowie.

Szkolenie Menadżerskie – to największe narzędzie dla tych , którzy zamierzają budować duże struktury.

Przekonały się w tym uczestnicy naszego sobotniego całodniowego spotkania. 
Przez liderów „Dr.Nona” przedstawiona została wspaniała użyteczna wiedza.

Oprócz podstaw teoretycznych, które są ważne, usłyszeliśmy wiele przykładów z zastosowania tej teorii w praktyce i wiele takich „niuansów”, o  których nie przeczytasz w żadnej książce.

Swoje biznesowe doświadczenia uczestnikom szkolenia udzieliły
Dyrektorzy „Dr. Nona”.

Agata Cantini-Lipińska przedstawiła najpotężniejsze narzędzie pracy naszych czasów Internet w prosty sposób tłumacząc możliwości, które on daje w pracy organizatora biznesu.

O wielu innych narzędziach i sposobach ich wykorzystania opowiedziała
Elżbieta Kasztelaniec. 

Lidzia Kamisińska
w niesamowicie ciepły sposób przekazała swoje doświadczenie  o metodach  przeprowadzenia kontaktów. 

Iwona Ćwiertnia wytłumaczyła na czym polega różnica w pojęciu „Sprzedaż” w sprzedaży bezpośredniej a marketingu sieciowym  oraz  jak usprawnić swoją prace z klientem za pomocą pytań otwartych i zamkniętych.
 
Elżbieta Gaweł uświadomiła uczestnikom  niesamowite możliwości całego systemy marketingu wielopoziomowego oraz zalety  i możliwości planu marketingowego „Dr.Nona”.

Wiele osób po szkoleniu mówiło: „zrozumiałam”, „uświadomiłam”, „dotarło do mnie” itd.
I o to właśnie chodzi. Robić biznes nie dla tego, że sponsor powiedział tak robić lub dla tego, że tak trzeba, a robić ten biznes dla siebie, świadomie wiedząc po co.

Szkolenia dla Menadżerów, to zupełnie inny poziom wiedzy. To już nie tylko podstawy działania i organizacji pracy zespołu,  lecz również analiza własnych postępowań,  uświadomienie  błędów oraz wybór odpowiedniej drogi.

Szkolenia menadżerskie pokazują też  kto w twojej strukturze jest  tylko konsumentem (nawet jeśli sam myśli inaczej), a kto potencjalnym liderem.  Kiedy ktoś szuka wymówek żeby nie uczestniczyć w szkoleniu, to wiesz że nie warto tracić czas na taką osobę, nie będzie ona zaufanym partnerem biznesowym.

Prawdziwy lider na podobnych szkoleniach nie tylko chłonie wiedzę, lecz zwraca uwagę na to jak trzeba zaplanować, zorganizować i poprowadzić szkolenie struktury, żeby osiągnąć cele szkoleniowe.

Szkolenie Menadżerów i Dyrektorów w Krakowie, zaplanowane i poprowadzone przez Złotego Dyrektora Pawła Samarca było doskonałym tego przykładem.

Byłeś na tym szkleniu? Podziel się swoim wrażeniem w komentarzach. Napisz dla czego według ciebie trzeba uczestniczyć w takich szkoleniach.
   

   

1 komentarz:

  1. Było cudownie. Tak, tej wiedzy nie znajdziemy w żadnej książce i dlatego tak bardzo chętnie i licznie uczestniczymy w takich szkoleniach.
    Natalko i Pawle - dziękujemy!!!
    Pozdrawiam
    Magdalena Jagieła

    OdpowiedzUsuń