wtorek, 20 grudnia 2011

Szkolenie liderów Europejska Wiosna 2012


Zbliża się termin wyjazdu szkoleniowo-rekreacyjnego dla liderów „Europejska Wiosna 2012”.
Odbędzie się ono 22-25.03.2012 roku.

Gościem specjalnym i szkoleniowcem na III szkoleniu Liderów Europy będzie Prezydent Dyrektor firmy „Dr.Nona” Włodzimierz Gierszanow.

Szkolenie „Europejska wiosna 2012” odbędzie się w wyjątkowych warunkach w centrum Ajurwedy nad jeziorem Czorsztyńskim.

Kinga Hotel Wellness, to Orient i Luksus w najlepszym wydaniu. To kraina piękna, stworzona z myślą o tych, którzy poszukują luksusowego miejsca na odnowę ciała, zregenerowanie sił i ukojenie zmysłów w zgodzie z naturą.

Ajurweda jest jednym z najstarszych na świecie systemów medycznych i filozoficznych, wywodzącym się ze starożytnych Indii, a w swojej spisanej formie znana, od co najmniej dwóch tysięcy lat.
Jest to wiedza oparta na ponad pięciu tysiącach lat obserwacji przyrody, ludzkiego ciała i umysłu oraz pragmatycznego potwierdzania wniosków płynących z tej obserwacji poprzez praktykę jogi, medycyny, dietetyki i postaw moralnych.

KINGA Hotel Wellness to egzotyczne wnętrza, 50 komfortowych pokoi i apartamentów o najwyższym standardzie, z których rozpościera się cudowna panorama Tatr. 
Jest to niezwykłe miejsce, które czerpie energię z miejscowego folkloru, a równocześnie mogą Państwo odnaleźć w nim atmosferę tajemniczych Indii.

Kinga Hotel jest  położony w  jednym z najbardziej malowniczych zakątków Polski, otoczony górskim krajobrazem Tatr, Gorców i Pienin nad urokliwym Jeziorem Czorsztyńskim, obwarowany owianymi legendą Zamkami Czorsztyńskim i Niedzickim.
12 km od Hotelu na prawym brzegu jeziora wznosi się Zamek Niedzicki zwany również "Dunajec".  

Dzisiaj zamek spełnia funkcje muzealno-hotelowo-gastronomiczne, będąc jedną z największych atrakcji historycznych południowej części województwa małopolskiego.  
W części muzealnej można zobaczyć tzw. komnaty Salamonów, wyposażone w przedmioty z XVI-XIX w. Drewniane schody prowadzą na taras widokowy. 

Po przeciwległej stronie Dunajca nad skarpą jeziora wznoszą się ruiny zamku w Czorsztynie.  
Znajdują się one w odległości niespełna 700m od Hotelu Kinga – są to ruiny gotyckiego zamku z XIV wieku, położone na wzgórzu nad Dunajcem w granicach Pienińskiego Parku Narodowego. Na terenie zamku znajduje się stanowisko jednego z endemitów pienińskich – pszonaka pienińskiego.
                                                       źródło:  http://www.kingahotel.com

Aby wziąć udział w tym spotkaniu 
trzeba spełnić następujące warunki:
* Zamknąć status Grup-Dyrektor lub wyżej w jednym z trzech miesięcy promocyjnych (grudzień-styczeń-luty) a w pozostałych dwóch miesiącach mieć nie mniej niż po 1500 GVU.
Lub
*Za okres grudzień-styczeń- luty mieć łącznie, co najmniej 6000GVU, ale nie mniej niż 1500GVU w każdym z w/w miesięcy.


Zapraszam do udziały we wspaniałym szkoleniu liderskim i odpoczynku w ekskluzywnym SPA.

1 komentarz:

  1. Bardzo kocham gory a te okolice są szczegolnie urokliwe.Gratuluje wyboru na szkolenie.
    Mysle,ze będę szczęśliwa 4 dni,korzystajac z profesjonalnych wykładow i pooddycham wiosennym wiatrem gorskim.Hej!

    OdpowiedzUsuń