wtorek, 6 grudnia 2011

Produkty promocyjne „Dr.Nona” na grudzień.

Krem Dynamiczny dla Mężczyzn „Admirał”.
Panuje błędne przekonanie, że kremów do pielęgnacji cery powinny używać tylko kobiety. 
Głównie dlatego, większość mężczyzn stosuje co najwyżej krem po goleniu. 
A szkoda.

Cera mężczyzny potrzebuje szczególnej pielęgnacji za względu na swoje właściwości. Mężczyźni maja rozszerzone pory, w których zalega mieszanka łoju i kurzu.

Kruchość ścianki naczyń krwionośnych spotęgowana wpływem alkoholu i nikotyny nadaje twarzy niezdrowy wygląd, a skłonność gruczołów do nadmiernej produkcji łoju i potu, przyczynia się do powstawania stanów zapalnych.
Na podstawie wiedzy o właściwościach i potrzebach męskiej skóry, został stworzony unikalny nawilżający Krem Dynamiczny dla mężczyzn „Admirał” firmy „Dr.Nona”. 

Jest on niezastąpionym środkiem tonizującym i odmładzającym. Jego zapach, w połączeniu ze zdolnościami bakteriostatycznymi i przeciwzapalnymi, tworzy unikalny kosmetyk o działaniu łagodzącym stany zapalne i podrażnienia na skórze.

Szczególną właściwością tego kremu, jest jego zdolność wzmacniania organizmu w przypadku stanów fizycznego i psychicznego wyczerpania. 
Stosowanie go zapewni każdemu Mężczyźnie zarówno poczucie świeżości jak i dobre samopoczucie.
Perfumy „Fiona”. 

Doktor Nona Kuchina tworzy unikatowe perfumy zawierające minerały Morza Martwego i olejki aromaterapeutyczne o działaniu regenerującym.

Połączenie francuskich olejków i minerałów, 
w specjalną formułę, daje nie tylko przyjemność cieszenia się subtelnym zapachem, ale również poprawia ogólne samopoczucie, odbudowuje siły organizmu i przywraca równowagę energetyczną.

Perfumy „Fiona”, to nowość wśród perfum firmy „Dr.Nona”, mają niepowtarzalny i świeży  aromat, który  przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Dokładniej o działaniu linii perfumeryjnej przeczytasz w artykule znajdującym się na tym blogu pt.Magiczne aromaty "Dr.Nona" oraz kilka praktycznych porad stosowania perfum”. 
      
Skorzystaj z promocji firmy w grudniu i dostań w prezencie „Krem Dynamiczny dla Mężczyzn " i Perfumy „Fiona”.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza