wtorek, 4 października 2011

Konkurs na najlepszą historię „Dr.Nona” został rozstrzygnięty.


Przez dwa miesiące trwał konkurs firmowy, w którym dystrybutorzy z całego świata głosowali na najlepszą historie stosowania produktów  „Dr.Nona” lub historię sukcesu przedstawioną przez liderów firmy.

To już nie pierwszy konkurs firmowy, ale takiego zaangażowania przez polskich dystrybutorów jeszcze nie widziałam.
Bardzo wszystkim zależało na oddaniu własnych głosów na wspaniały filmik, który stworzył Paweł Samarec, przekazując  w zdjęciach i słowach napisanej przez siebie piosenki  cały sens działania w MLM.

Dzięki zaangażowaniu naszych konsultantów Paweł zgromadził 27681 głosów, co pozwoliło zająć II miejsce w konkursie. Gratulację dla Pawła!  

Ale tak naprawdę nie miejsce jest najważniejsze. Liczy się wsparcie ludzi.
W marketingu sieciowym nie osiągniesz sukcesu w pojedynkę, niezbędny jest dobry zespół. Konkursy firmy - to gra zespołowa. 

Ostatni konkurs pokazał, że nasz polski zespół jest rewelacyjny. Jest to zgrana drużyna, na którą zawsze można liczyć, prawdziwy zespół, w którym każdy jest niesamowitą osobowością, mocnym liderem a wszyscy się wzajemnie wspierają i inspirują.

Jesteśmy dumni z naszej grupy!!!
Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni! 

3 komentarze:

 1. Agata Cantini Lipińska4 października 2011 19:31

  Paweł jest dla nas nieustającą inspiracją !!! Ogromnie Mu gratulujemy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Paweł, Twoja historia jest wzruszająca i piękna. Wszystko przez te wysokie, wibrujące w mózgu dżwięki Twojej piosenki. Na dodatek Twoja historia jest bardzo bliska mojemu sercu, bo wplata się też w moją historię sukcesu i działalności w Dr.Nonie. Mój górny sponsorze, gratuluję Ci sukcesu i ogromnej dozy sympatii, którą obdarowali Cię konsultanci z różnych stron świata. Pozdrawiam i życzę Ci dalszych sukcesów. Aleksandra Ciszewska

  OdpowiedzUsuń
 3. To wszystko jest dla nas niesamowitą inspiracją i przykładem. Chcieć znaczy móc. Paweł zawsze podejmuje wyzwanie i stąd wychodzi na szczyty. Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń