piątek, 9 września 2011

Co nowego w firmie "Dr.Nona"?

Klinika „Lenom” powstała w 1990 roku w Izraelu. W 1994 roku w oparciu ojej działanie została stworzona firma „Dr.Nona”, produkująca produkty naturalne na bazie Morza Martwego w połączeniu z aromaterapią. 

Założycielką firmy jest doktor Nona Kuchina, która przez kilka lat pracowała jako wykładowca medycznego fakultetu na uniwersytecie w Tel-Awiwie, a obecnie stoi na czele jednego z największych imperiów kosmetyki uzdrawiającej na bazie Morza Martwego. 

Z kliniką współpracują wysoko-kwalifikowani specjaliści, zajmujący się badaniami klinicznymi i opracowywaniem nowych produktów.

Firma „Dr.Nona” stale się rozwija i dostosowuje się do potrzeb  dystrybutorów.
Co nowego w firmie?
--W 2009 roku, firma „Dr.Nona” wybudowała w nowej przemysłowej strefie „Kanot”, własną fabrykę, którą planuje nadal rozbudowywać.  Nowa fabryka firmy „Dr.Nona International ltd”, nazywa się „D.N.R.&D” (Dr.Nona Research&Development).

--Kosmetyki i suplementy diety produkowane są według najnowszych technologii z wykorzystaniem nowej formuły, stworzonej na bazie kliniki Lenom i zawierają białko z Archebakterii (komórki macierzystej). 
Daje to możliwość szybkiej regeneracji komórek organizmu i poprawy stanu zdrowia człowieka. 

--Wszystkie produkty są unikalne i posiadają atesty ministerstwa zdrowia Izraela oraz wielu krajów Europy i Świata.

--Dla nowej linii kosmetycznej opracowane zostały atrakcyjne i wygodne w użyciu opakowania.

--Została również zmodyfikowana firmowa strona internetowa, dająca możliwość każdemu dystrybutorowi na bieżąco śledzić nowości, promocje, nowe publikacje.

--Zwycięzcom zeszłorocznego konkursu „Najlepszy organizator biznesu”, firma zorganizowała we wrześniu tego roku wspaniały odpoczynek w Ejlacie w hotelu „Leonardo Plaza Eilat”. 
Na Liderów firmy czeka nie tylko wspaniała zabawa, ale również kilka niespodzianek w postaci nowych produktów „Dr.Nona”.

--Co miesiąc, dla konsultantów, w firmie ogłaszane są ciekawe konkursy i atrakcyjne promocje. 
Aby być na bieżąco, wystarczy być w ciągłym kontakcie z własnym doradcą.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza