piątek, 3 czerwca 2011

Na działkę z produktami „Dr.Nona”

Nareszcie są ciepłe dni i coraz częściej na weekend uciekamy poza miasto: jedni, żeby popracować na działce, drudzy żeby odpocząć na łonie natury.

Niewielu z nas myśli o tym, że praca w ogrodzie, a nawet tak przyjemne rzeczy jak jazda na rowerze, robienie grilla i inne, mogą być powodem urazów.

Nie mówiąc już o tym, że odpoczynek mogą nam popsuć tak banalne problemy jak biegunka, ból głowy czy przeziębienie. Trzeba umieć te stany chorobowe szybo usuwać. Maksymalnie szybko i efektywnie można to zrobić przy pomocy podręcznej  „apteczki”, składającej się z produktów firmy "Dr.Nona"

Chłodne noce, poranna rosa, mokre nogi  – to wszystko może stać się przyczyną przeziębień. Najpierw zwykle się pojawia katar i kaszel. Pozbyć się kataru i objawów zapalenia gardła pomoże PŁYN DO PŁUKANIA, posiadający działanie bakteriobójcze.  Przy kaszlu należy zastosować OKSEEN, wypić filiżankę CHOCOSEEN i zrobić parę łyków BARISEEN.  

Przyspieszyć proces wyzdrowienia przy wszystkich stanach przeziębieniowych można przy pomocy immunomodulatorów OKSEEN, SOUPSEEN, BARISEEN i CHOCOSEEN.  

Najczęstsze problemy, które nas mogą dopaść na łonie natury to otarcia, draśnięcia i zwichnięcia. Na te miejsca można nałożyć KOMPRES Z WODY MORZA MARTWEGO, a następnie posmarować KREMEM DYNAMICZNYM.

Przy rozcięciach i innych uszkodzeniach skóry najpierw zdezynfekować ranę PŁYNEM DO PŁUKANIA, w składzie którego są substancję o działaniu antyseptycznym, a następnie przyłożyć KOMPRES Z WODY MORZA MARTWEGO.

Niefortunnie postawiona noga na schodach lub potknięcie na nierównej leśnej ścieżce grozi zwichnięciem lub naciągnięciem wiązadeł, najczęściej w stawie skokowym. W tym przypadku miejsce urazu trzeba  posmarować BALSAMEM SOLARIS, następnie zastosować MASECZKĘ IŁOWĄ i zawinąć bandażem elastycznym. Warto też połknąć kapsułki REUMOSEEN. Efekt pozytywny jest gwarantowany już po kilku godzinach. 

Uwielbiamy siedzieć przy ognisku i patrzeć na ogień. Niestety niesie on niebezpieczeństwo poparzeń. Jeśli to się stanie, trzeba natychmiast posmarować poparzone miejsce BALSAMEM SOLARIS.

Częstymi dolegliwościami w czasie odpoczynku są problemy żołądkowe. Szybko i skutecznie likwiduje te nieprzyjemne objawy nasz PŁYN DO PŁUKANIA, a dla całkowitej odbudowy flory bakteryjnej i procesów trawiennych  po zatruciach pokarmowych stosować należy SOUPSEEN w postaci zupki zawierającej  regenerujący Kompleks Bioorganomineralny. 

Pamiętajmy, że biegunka grozi odwodnieniem organizmu. Dlatego koniecznie trzeba wypić 1,5 litra HERBATY GONSEEN. GONSEEN odbudowuje bilans wodno-elektrolitowy i zapobiega odwodnieniu. W ciężkich przypadkach trzeba się zwrócić do lekarza.

Świeży wiaterek i kąpanie się w chłodnej wodzie może spowodować zapalenie  ucha środkowego, szczególnie u dzieci. W tej sytuacji również  pomoże PŁYN DO PŁUKANIA i KREM DYNAMICZNY.

Komary i inne żądlące owady mogą popsuć dobrą zabawę w czasie letniego odpoczynku. I znowu te same produkty: PŁYN DO PŁUKANIA i KREM DYNAMICZNY okazują się być najbardziej skutecznymi na ukąszenia.  
Urlopową  apteczkę „Dr.Nona”  można zabrać ze sobą nie tylko na działkę ale i w każdą podróż.

Kiedy sprawa dotyczy zdrowia, lepiej zabezpieczyć się i spokojnie jechać na odpoczynek z preparatami „Dr.Nona”!

Artykuł został opracowany na podstawie materiałów na stronie www.drnona.net

Czytaj także:

Pasożyty w organizmie człowieka 

Naturalne witaminy w kosmetykach.

Naturalny produkt witaminowy dla dorosłych i dzieci.

 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza