wtorek, 8 marca 2011

Marketing sieciowy dla kobiety, czy kobieta dla marketingu sieciowego?

Kobieta i Marketing Sieciowy…- przyjrzyjmy się temu trochę bliżej.

1. Kobieta jest marzycielką. Potrafi marzyć o butach od Prady i sukience od Armaniego, niezależnie od zawartości swego portfela. (Marketing sieciowy jest stworzony dla tych, którzy potrafią marzyć i podnosić poprzeczkę wysoko - nie boją się przekraczać granic). 

2. Kobieta jest uparta. Jak już coś postanowi – będzie działać konsekwentnie aż otrzyma rezultat. (Podstawą dla osiągnięcia sukcesu w marketingu sieciowym jest konsekwencja w dążeniu do celu).

3. Kobieta jest wrażliwa i pełna współczucia! (Marketing sieciowy, to biznes z ludzką twarzą. Tu się pracuje nie tylko głową ale i sercem).

4. Kobieta jest bardzo komunikatywna. Umiejętność nawiązywania kontaktów i przekazania informacji kobieta ma we krwi. (W marketingu sieciowym ta wrodzona umiejętność potrafi wygenerować dobry dochód).

5. Kobieta lubi dbać o wygląd skóry i sylwetki. (W marketingu zajmującym się Wellness produktami robi to z ogromną pasją). 

6. Lubi pouczać i dawać rady. (W MLM robi to zawodowo).

7. Najczęściej nie jest w stanie usiedzieć na jednym miejscu i zajmować się jedną sprawą. (Chęć poznania czegoś nowego przyspiesza proces rozwoju cech i umiejętności liderskich).

Kobieta ma w sobie wszystko, co jest konieczne dla osiągnięcia sukcesu w marketingu sieciowym.
Marketing sieciowy ma w sobie wszystko, co potrzebne kobiecie do szczęścia.

Kobieta i marketing sieciowy – to niesamowicie twórczy tandem.

Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz