czwartek, 3 lutego 2011

System antycellulitowy z produktami firmy "Dr.Nona"

Cellulit jest powszechnie występującą przypadłością, która spędza sen z powiek milionom przedstawicielek płci pięknej na całym świecie.

O tym, jak ciężko go zwalczyć, wiedzą zarówno nastolatki, jak i dojrzałe kobiety. 
Często jest on powodem braku akceptacji własnego ciała.
Każda kobieta chce być atrakcyjna i mieć ładną gładką skórę. Chcemy ukryć cellulit, zamaskować, a najchętniej całkowicie się go pozbyć.

Często jednak nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele można zrobić, żeby mieć gładsze uda i pośladki!

Walka z cellulitem jest skuteczna tylko wtedy, kiedy wykorzystuje się cały kompleks zabiegów: regeneracja i wygładzanie skóry, usuwanie nadmiaru wody i komórek tłuszczowych, oczyszczanie organizmu z toksyn, prawidłowe odżywianie się, ćwiczenia ruchowe, normalizacja przemiany materii i poziomu hormonów.

Specjaliści izraelskiej  firmy „Dr.Nona” na bazie kliniki „Lenom” opracowali całą grupę produktów naturalnych  do usuwania cellulitu i niektórych przyczyn jego powstawania.
Istnieje cała grupa kosmetyków i domowych zabiegów, które pomagają osiągnąć bardzo dobry rezultat przy problemie z cellulitem.

Celem kosmetyków na bazie Morza Martwego jest: usunąć zastoje krwi i limfy, poprawić elastyczność naczyń krwionośnych, wzmocnić mięśnie, ujędrnić skórę.  
Mają poprawić przemianę materii i usunąć skupiska komórek magazynujących tłuszcz.

Widzisz, jak niewiele, tak naprawdę trzeba zrobić, żeby tak wiele zyskać. Bo przecież prawidłowe żywienie, ćwiczenia, odpowiednia ilość spożywanych płynów, oczyszczenie organizmu i odpowiednia pielęgnacja skóry, to nie tylko rewelacyjna sylwetka,  to przede wszystkim zdrowie.
Regularne stosowanie kosmetyków na bazie Morza Martwego firmy „Dr.Nona”, pomaga w poprawie i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia i atrakcyjnego wyglądu sylwetki.

Jeśli nie masz jeszcze własnej konsultantki, a jesteś zainteresowana produktami firmy „DrNona”, skontaktuj się ze mną

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz