piątek, 14 stycznia 2011

Piąte międzynarodowe szkolenie w Moskwie "Koledż Bożonarodzeniowy"


W dniach 6-10 stycznia 2011 roku w Moskwie odbyło się jubileuszowe, piąte międzynarodowe szkolenie liderów firmy „Dr.Nona” pod nazwą „Koledż Bożonarodzeniowy”. 

Niesamowite przedsięwzięcie z udziałem największych liderów firmy, takich jak Halina Trojanowska, Igor Plac, Włodzimierz Gierszanow. Doświadczenie ludzi sukcesu – to bezcenny dar, który otrzymujemy wraz z ogromną dawką pozytywnej energii.

Osobiście bardzo się cieszę, że 10 osób z Naszej Europejskiej struktury wzięło w tym udział.

Bardzo budujące było szkolenie prowadzone przez prezydenta firmy Michała Szneersona, który przedstawiając zasady według których działa sam, pokazał drogę prowadzącą na „szczyt”.

I oczywiście wspaniałe i zaskakujące szkolenie Doktor Nony. Tym razem nie mówiła o produktach. Szkolenie o produktach czeka na nas w lutym tego roku, w Krakowie. Nona poprowadziła mocne szkolenie psychologiczne w oparciu o typy osobowościowe kobiet pracujących w marketingu. A przecież większość naszych dystrybutorów to kobiety. Każda z nas od razu zobaczyła siebie, określając własny typ. Nona na konkretnych przykładach pokazała jak się zachowujemy w biznesie, a jak w małżeństwie. Przedstawiła błędy, które najczęściej popełniamy i jak sobie radzić w różnych sytuacjach.

W kuluarach udało się nam intensywnie popracować z Leną Kutimską i Haliną Trojanowską poruszając tematy sponsorowania, planowania i pracy ze strukturą.

Oczywiście była też zabawa, tańce, konkursy, wspaniałe wino, smaczna rosyjska kuchnia oraz zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast świata –Moskwy.

Do Moskwy trzeba przyjeżdżać dwa razy do roku: w lecie, kiedy można spokojnie pospacerować uliczkami, odwiedzić targ rosyjski i poczuć tę niezwykłą atmosferę, i zimą w okresie Świąt, podziwiając piękno i przepych  noworocznych dekoracji. W tym roku w Moskwie postawiono 500 choinek i  każda ma inną aranżację.

Zwiedziliśmy Plac Czerwony – serce Moskwy. 
Zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć na tle niepowtarzalnego Chramu Wasilia Błażennego, znanego w całym świecie, wybudowany w ХVI weku za panowania Iwana Groźnego. Legenda mówi, iż wykonawcy tej świątyni zostali pozbawieni wzroku, przez cara, żeby nie mogli już nigdy wybudować podobnego piękna w żadnym innym mieście.

Przepiękna jest Moskwa w nocy…  
Imponująca szerokość centralnych ulic – po 5 pasów w każdą stronę…  Zadziwiająca różnorodność tradycyjnych drewnianych  zabawek „Matrioszek”, które są symbolem rosyjskiej kultury ludowej. Oczywiście, że każdy z nas kupił taką pamiątkę, składającą się z 10 kukiełek, najmniejsza z których jest wielkości główki od zapałki.

A jeszcze jest tak wiele do zwiedzenia, zobaczenia i podziwiania. Są to plany na następny wyjazd, w styczniu 2012, na kolejne szkolenie.

Praca w marketingu sieciowym daje naprawdę niesamowite możliwości. Nie mówię tylko o zarabianiu pieniędzy, ale i o tym jak ich wykorzystywać. Komuś, to zdanie może się wydać śmiesznym. Jak wykorzystywać? Każdy to wie. Czyżby? 

Nie mówię o zwykłym egzystowaniu na tej Ziemi i o realizacji podstawowych potrzeb, które oczywiście są ważne. Mówię o czymś więcej, o prawdziwym, pełnym Życiu: poznawaniu historii, nowych ludzi, nowych tradycji, kultur, kształceniu się, rozwoju własnej osobowości. Takie możliwości daje marketing sieciowy, a konkretnie firma „Dr.Nona” z którą współpracujemy. Trzeba tylko tę możliwości wykorzystać. A to już zależy od każdego z nas.

Najbliższy wyjazd firmowy za granice - to wielkie urodzinowe show z okazji  70-lecia prezydenta Michała Szneersona, zaplanowane na 30 czerwca 2011 roku w stolicy Ukrainy - Kijowie.
Ja się wybieram. 
A ty?

 
1 komentarz:

  1. Wspaniale reprezentowaliście się i całą Polską strukturę- Przyjemnie patrzeć na ludzi sukcesu i czerpać od Was te dawkę pozytywnej energii którą ciągle nam przekazujecie.

    OdpowiedzUsuń