Współpraca

Marketingiem sieciowym zajmuję się razem z mężem Pawłem od 1997 roku. 
Z pewnością mogę stwierdzić, że system ten pozwala osiągnąć niezależność finansową i zrealizować marzenia. 

W firmie "Dr.Nona" osiągnęliśmy poziom Złoty Dyrektor oraz zbudowaliśmy struktury dystrybutorskie w kilku krajach, w tym na Ukrainie, w Polsce, 
na Słowacji, w Austrii itd.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem ze swoimi partnerami biznesowymi.
Dołącz do naszego zespołu!Zapraszam do współpracy

Obecnie, w świecie istnieją trzy sposoby zarabiania pieniędzy i rozwijania się.
Praca najemna (realizacja cudzych decyzji, zajmuje dużo czasu, a daje niewielkie pieniądze).
Biznes tradycyjny  (realizacja swoich decyzji, ważny jest duży kapitał początkowy i istnieje wielkie ryzyko jego utraty).
Marketing sieciowy
Realizacja swoich decyzji;
Minimalny wkład początkowy, bez ryzyka utraty;
Możliwość decydowania o własnych godzinach pracy;
Brak ograniczeń zarobkowych (dochód powstaje nie tylko dzięki Twojej aktywności, ale także dzięki pracy Twoich współpracowników).

Większość osób, które pierwszy raz słyszą o marketingu sieciowym, wyobraża sobie, że aby osiągnąć sukces, będą musiały coś sprzedawać.  
W marketingu sieciowym istnieje sprzedaż,ale nie w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Jeśli nie będzie sprzedaży, nikt nie zarobi pieniędzy.

Obrót towarowy w marketingu sieciowym polega na tym, że ludzie informują o produktach firmy swoich przyjaciół i znajomych, a wśród nich znajdują tych, którym te produkty są potrzebne.      

Właśnie tu zaczynają się różnice między marketingiem sieciowym, a      tradycyjnym handlem.
Dystrybucja produktów i sprzedaż produktów – to nie to samo.

Celem dystrybutora nie jest dostarczanie towaru lecz informowanie konsumenta. Konsument sam kupi produkty, jeśli otrzyma wyczerpującą, gruntowną i przekonywująca informację. Tak więc, istotą marketingu sieciowego jest dotarcie z informacją do maksymalnej ilości ludzi, tworząc przy tym sieć regularnych odbiorców.
Sprzedaż będzie naturalnym rezultatem tej akcji informacyjnej.

W firmie „Dr.Nona” istnieje skutecznie działający system, który pozwala, każdemu początkującemu Dystrybutorowi, szybko opanować podstawy biznesu i zarabiać dostojne pieniądze.

Swoje zyski otrzymasz w formie wynagrodzenia komisowego od wszystkich zakupów dokonywanych przez wszystkich członków sieci.

W naszej firmie zostajesz pełnoprawnym partnerem firmy, niezależnym
uczestnikiem systemu, pracującym w swoim własnym biznesie.   

Marketing sieciowy nie jest związany z określonym terytorium. Będziesz mógł, jak wielu innych Dystrybutorów, budować regionalne, ogólnokrajowe, a nawet międzynarodowe organizacje.

Firma „Dr.Nona” produkuje pierwszorzędne ekskluzywne produkty niezbędne każdej osobie. I to nie Ty będziesz szukać klienta, tylko klient Ciebie.

Ze swojej strony, jako Twój doradca zobowiązuję się dostarczać niezbędne informacje szkoleniowe, umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy.  

To wsparcie umożliwi Ci opracowanie własnego planu działania, w krótkim czasie osiągnąć sukces i stać się finansowo niezależnym.  

I, na koniec, to, co najistotniejsze - w marketingu sieciowym ludzie biorą na siebie odpowiedzialność za swój własny los.  Dlatego, jest to biznes tylko dla tych, którzy mają marzenia i chcą coś zmienić w swoim życiu.
Jeśli Ty taki jesteś… ZAPRASZAM!!!