"Dr.Nona"

Od lat jestem nie tylko Konsultantem Firmy "Dr.Nona", ale przede wszystkim zadowolonym klientem.  Korzystam z tych produktów na codzień, żeby ładnie wygłądać i dobrze się czuć. Mam ogromne doświadczenie w stosowaniu zarówno kosmetyków jak i produktów prozdrowotnych. 

Jeśli chcesz zadbać o swoją cerę, wymodelować sylwetkę, odmłodzić organizm lub wspomóc organizm w walce z problemami zdrowotnymi sięgnij po unikalne produkty "Dr.Nona".

Pomogę dobrać najskuteczniejszy kompleks produktów.

Dr.Nona International L.T.D. – Izraelski producent naturalnych kosmetyków i suplementów diety na bazie minerałów z Morza Martwego.

Know – how. 
"Kompleks Bio-Organo-Mineralny" jest to kombinacja bioskładników, minerałów z Morza Martwego, ekologicznie czystych olejków eterycznych oraz wyciągów roślinnych.

Podstawowym bioskładnikiem produktów firmy jest wyciąg białkowy z Arhebakterii. 

Archebakteria jest najstarszą komórką na Ziemi, posiadająca jedyny w swoim rodzaju skład aminokwasów. Jest nośnikiem pierwotnej, nie zmutowanej informacji  o prawidłowym funkcjonowaniu organizmów żywych. Działa jak komórka macierzysta, regenerując organizm na poziomie komórkowym.


Firma "Dr.Nona" posiada w swojej ofercie:
1. Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Zasada ich działania polega na zastosowaniu systemu autoregeneracyjnego (autotroficznego - ATS)

System ten pozwala syntezować nowe molekuły białkowe na bazie własnych fragmentów mikromolekularnych oraz regenerować struktury komórkowe. Co daje unikalne możliwości szybkiej odbudowy, regeneracji oraz odmłodzenia. 

2. Produkty SPA
Zastosowanie metody mikrogranulacji substancji zawartych w wodzie Morza Martwego, pozwoliło znaleźć doskonały sposób dostarczania aktywnych składników i mikroelementów do organizmu. 

Wody i iły Morza Martwego są nadzwyczaj bogate we wszystkie niezbędne człowiekowi mikroelementy. 

Sól mineralna do kąpieli z dodatkami olejków aromaterapeutycznych, maseczka błotna, balsamy i inne preparaty pomagają usunąć deficyty mikroelementów w organizmie człowieka oraz hamują procesy starzenia się. Wzmagają mechanizmy samoregeneracji i odporności organizmu.

3. Suplementy – jako żywienie nowej generacji.
Ze względu na to, iż procesy metaboliczne oraz biochemiczne znacznie różnią się  u poszczególnych osób, specjaliści firmy „Dr.Nona” opracowałi unikalną „mieszankę”  poprzez połączenie pewnej liczby uzupełniających się nawzajem ziół, mikro-, makro- elementów i Witamin, wielokrotnie zwiększając tym samym skuteczność produktów. 


Doktor Nona jest szanowanym uczonym, lekarzem, członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk, członkiem Nowojorskiej Akademii Nauk Technicznych i Społecznych, dyrektorem Laboratorium Naukowo-Badawczego Kliniki "Lenom". 

Jest autorką ponad 40 prac naukowych, wygłoszonych na międzynarodowych sympozjach. 

Za zasługi uhonorowana tytułem "Kobieta Roku 2000" w Izraelu. 

W 2004 roku otrzymała złoty medal Rosyjskiego Funduszu Pokoju.  


Firma "Dr.Nona" - to nie tylko zdrowie i uroda, to inny, lepszy styl życia.
Dołącz do nas!
Zadbaj o własne zdrowie  oraz zdrowie swojej rodziny!