* O mnie *


Kim jestem?
Jestem matką i żoną, córką i siostrą, przyjaciółką i koleżanką…. Krótko mówiąc PRAWDZIWĄ KOBIETĄ.
Kobieta.  
Jestem kobietą młodą, piękną, mądrą i skromną :).  Jestem Ukrainką na stałe mieszkającą w Polsce.
Żona. 
Mam kochanego i kochającego męża. Poznaliśmy się w siódmej klasie szkoły podstawowej. TO BYŁA MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA. Znamy się już 35 lat i ponad 30 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Paweł jest TOP Liderem MLM i moim partnerem biznesowym.
Matka.
Mam dwoje wspaniałych już dorosłych dzieci: córkę Anastazję (piękna dziewczyna) i syna Pawła (fajny chłopak).
TOP Lider MLM. 
Od 1996 roku razem z mężem działamy w biznesie MLM w oparciu o branżę Wellness. Ta współpraca odmieniła moje życie, moją świadomość. Nauczyłam się zauważać najmniejsze osiągnięcia i cieszyć się każdą chwilą. Nauczyłam się marzyć i spełniać marzenia, osiągać ambitne cele i samorealizować się. Jak również potrafię nauczać tego innych.
Zajmuję się rekrutacją i szkoleniem konsultantów. Po prostu przekazuję im swoją wiedzę i doświadczenie. Kocham to, co robię.
Autor.
Od kilku lat piszę artykuły i nagrywam audiobooki na tematy związane z biznesem sieciowym, sukcesem, sprzedażą, rozwojem osobistym itd. Dokładniej możesz zapoznać się z opisami w naszym e-sklepie  http://mentormlm.biz/e-sklep/

O czym ten blog?
Moje zainteresowania są dość szerokie, dlatego prowadzę dwa blogi o rożnej tematyce. 
O sukcesie i zarabianiu pieniędzy piszę na blogu www.MentorMLM.biz i tam zapraszam wszystkich kto chcę zwiększyć swój poziom finansowy.
 

Na swoim osobistym blogu zamierzam pisać o zdrowym stylu życiu, prawidłowym odżywianiu się, o zdarzeniach, ludziach i rzeczach, które mnie fascynują i zaskakują – o tym wszystkim co nas otacza.
Podzielę się z każdym swoim sukcesem i szczęściem. 
„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli”. (Albert Schweitzer)