wtorek, 4 lipca 2017

Relację ze spotkania z lekarzem i naukowcem Doktor Nonna Kuchiną

Doktor Nonna w Warszawie

25 czerwca 2017 roku w Warszawie odbyło się długo oczekiwane spotkanie klientów i partnerów firmy „Dr.Nona” z jej założycielami i twórcami unikalnego produktu na bazie minerałów Morza Martwego doktor Nonną Kuchiną oraz prezydentem firmy Michałem Szneersonem. 

Przepełniona sala z ogromną uwagą wysłuchała autorską prezentację doktor Nony „Droga do zdrowia”. 

Bardzo ważna, aktualna, w dostępny sposób przedstawiona informacja wywarła ogromne wrażenie na słuchaczy. 

Doktor Nona przedstawiła efektywny program regeneracji organizmu oraz siedmiodniową dietę, wspomagającą cały proces odbudowy.
Na spotkanie do Warszawy przybyły osoby, które chciały osobiście wyrazić swoją wdzięczność doktor Nonie. Dzięki stosowaniu suplementów diety i kremów firmy „Dr.Nona” rozwiązały one bardzo poważne problemy zdrowotne, między innymi: wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zapalenie komórek mózgu, nowotwór piersi i inne.    

Tej wspaniałej atmosfery, ciepła i miłości, jakie panowały na spotkaniu nie da się przekazać na słowach.

Ogromne podziękowania dla Doktor Nonny i Michała Szneersona za ich pomoc i wsparcie dla konsultantów firmy.

Ogromne podziękowania dla всзысткицч organizatorów spotkania, szczególnie Urszule Mazowieckiej i Elżbiecie Hałas z zespołem, a także Henryku Hałas za wspaniałe zdjęcie.   

Filmiki "Dieta ot Dr Nony" można zobaczyć tu https://www.youtube.com/channel/UC2WMrqaaOlonrvTB_V2hxaw 

A teraz kilka zdjęć ze spotkania:


 

2 komentarze:

  1. Spotykanie inspirujących osób, które zachęcają nas do działania to coś wspaniałego ;) na pewno takie doświadczenie wspólnego motywowania się, napędzania i w ogóle na długo mogą pozostać w pamięci oraz doprowadzić u nas do pewnych zmian. Tak samo miałam i ja, gdy zaczęłam brać udział w różnorakich tego typu spotkaniach, które były w formie szkolenia, a Warszawa to miejsce, w którym się odbywały. Jako, że jestem rodowitą warszawianką, to postanowiłam z takiej okazji skorzystać i dzisiaj to ja motywuję w podobny sposób innych, tak jak i mnie zmotywowano. W sumie spotkania z lekarzem mogą w naszym trybie życia, jedzenia itp. zmienić naprawdę sporo, jeśli tylko chcemy ;) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuje za komentarz i podzielenie się swoim doświadczeniem. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów w życiu!

      Usuń