czwartek, 12 stycznia 2017

Nietolerancja pokarmowa. Jak sobie radzić?


Czym się różni nietolerancja pokarmowa od alergii na pokarmy?
Skąd powstaje ten problem?
Jak sobie z nim poradzić?

Odpowiedź na te i inne pytania dotyczące zdrowia usłyszysz na otwartym spotkaniu internetowym w czwartek 12.01.2017 o godzinie 20.00.

Zarejestruj się przez własnego linka na naszym portalu szkoleniowym „Alternatywny biznes”.
Jeśli nie jesteś zarejestrowany, skorzystaj z linka dla gości. 
Zapraszam!

12 komentarzy:

 1. Witam. Jakis czas temu łeczylem się waszymi preparatami na zespół jelita drazliwego.Z efektów jestem bardzo zadowolony. Objawy ustąpiły. Martwi mnie tylko jedna rzecz. Od jakiegoś czasu męczy mnie praktycznie cały czas zgaga. Czy może Pani coś doradzić. Mam 35lat. Nic innego mi nie dokucza. Pozdrawiam Przemek

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Przemku. Warto spróbować Gonseen oraz Płyn. Bardzo często tego wystarczy, by problem ustąpił. Jeśli problem będzie nadal dokuczał, trzeba zrobić dokładne badania i skontaktować się ze swoim doradcą "Dr.Nona", który pomoże dobrać program.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam Pani Natalko. Moja klientka bierze program na chore nerki. Poprawa jest znaczna ale wzrósł potas. Co może być przyczyną? Czy coś trzeba zmienić w preparatach? (bierze oksen, daksen, gonsen). Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyczyną nadmiaru potasu może być zła praca nerek. Jak rozumiem Pani klientka ma chore nerki i jest pod opieką lekarza. Lekarz powinien określić, czy jest to chwilowe nasilenie objawów jej choroby, czy przyczyna jest w czym innym i trzeba zastosować odpowiednie leczenie. Suplementy ma odpowiednie i nie musi zmieniać.

   Usuń
  2. Klientka ma w tak złym stanie nerki że lekarz zdecydował o odstawieniu leków i czekaniu na moment wdrożenia dializ. Klientka bierze od trzech miesięcy oksen 2x3 i nerki doszły do 59% aktywności 😀 tylko potas wzrósł i to ja niepokoi. Ale zniknęlo białko.

   Usuń
 4. Ostatnio zrobiłam sobie badania na nietolerancję pokarmową i wyszło mi, że nie powinnam jeść glutenu i jaj. Uwielbiam je jeść, więc dieta wymaga ode mnie wile wyrzeczeń, ale zdecydowanie warto, już czuję się o niebo lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepsze samopoczucie to znak, że jest Pani na dobrej drodze. Na początku zmiana diety bywa trudna, ale organizmach odwdzięczyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. :)

   Usuń
 5. Gdzie wykonała Pani takie badanie i jaki był koszt?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam. Jak to jest z lekami na alergie? Czy syropy te sa bezpieczne? Lekarze twierdzą że one tylko hamują wytwarzanie jakiejś substancji. Że są całkowicie bezpieczne mimo że nie leczą alergii. Pytam bo chociaż syn bierze i efekt jest dobry to jest bardziej podrażniony i zmęczony

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety niema całkiem bezpiecznych leków. Trzeba maksymalnie je ograniczyć, tym bardziej w sytuacji, kiedy działają wyłącznie objawowo. Stosować syropki tylko w okresach bardzo mocnych nasileń, jako środek doraźny. Na alergie działamy kompleksowo: maksymalnie unikamy alergenu ( na ile to możliwe), dieta nie zawierająca produktów, które ogólnie nalezą do "czarnej listy alergenów" - czekolada, cytrusowe, orzechy; oczyszczenie organizmu, normalizacja flory bakteryjnej, reżim pitny, zwiększenie funkcji odpornościowych organizmu.
  Polecam picie herbatki Gonseen oraz kąpiele w soli, jako bardzo skuteczne środki uzupełniające listę zabiegów na alergię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam. Czy jest jakiś sposób żeby pozbyć się nawracajacych paciorkowcow w jamie ustnej i gardle? Szkarlatyna, angina? Czy da się coś zrobić w momencie zaatakowania gardła żeby usmieżyc ból?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba zrobić mieszankę z kilku produktów - pewien rodzaj emulsji, która będzie dokładnie pokrywać uszkodzoną powierzchnię śluzówki, okazując działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i bakteriobójcze.

   Do mieszanki wykorzystać Płyn do płukania jamy ustnej "Dr.nona" + Krem dynamiczny + proszek zawarty w kapsułkach okseen. Dodatkowo warto zażywać suplementy do wewnątrz : Okseen lub Pulmoseen. Sama wypróbowałam taka mieszankę, jest bardzo skuteczna.

   Usuń