poniedziałek, 17 października 2016

Relacje z Urlopu Europejskiego "Dr.Nona"


Rejs statkiem po Morzy Śródziemnym z "Dr.Nona"

Pierwszy Europejski urlop „Dr.Nona” 2016 jest już za nami. 

To były nie zapomniane chwilę.
Po raz pierwszy płynęłam statkiem i na początku nawet się trochę obawiałam, jak się zachowa mój organizm, czy nie poczuję się źle, czy nie dopadnie mnie jakaś choroba morska? 

Dlatego miałam przy sobie nasz Płyn „Złote krople” i cały zestaw produktów witaminowych, tak na wszelki wypadek. A nic takiego się nie stało, chociaż były dość duże fale i trochę kołysało, to wcale nie popsuło wrażenia, a wręcz odwrotnie.

Było cudownie!!! 
Statek 16-to piętrowy; pasażerów ponad 4 000 i 1500 osób obsługi; kawiarnie, restaurację, kasyno, teatr,  Fitness sala, baseny otwarte i zamknięte, nauka tańca, żywa muzyka i inne atrakcję. 
I to tylko na statku, a przecież dodatkowo zwiedzaliśmy piękne miasta w trzech krajach: Włochy, Hiszpania oraz Francja. I to wszystko w gronie wspaniałych ludzi, przyjaciół i wieloletnich partnerów biznesowych.

Jak to opisać? Nie da się… Trzeba tu być i poczuć tę niesamowitą atmosferę. 

Ogromne podziękowania dla firmy „Dr.Nona”, że umożliwiła nam taki wspaniały odpoczynek i ogromne gratulacje wszystkim osobom, które spełniły warunki konkursowe i zakwalifikowały się do wyjazdu.

Konkurs na następny rok jeszcze trwa! Warto się postarać by przeżyć takie emocję i cieszyć życiem w gronie liderów „Dr.Nona”. 
Kilka fotek tu wrzucę, a reszta na FB https://www.facebook.com/natalia.samarec 
Trochę więcej można zobaczyć na krótkich filmikach, które robi Paweł, na razie jest jeden, ale chwilę już kolejne części  https://www.youtube.com/watch?v=WScN-Ioo-nA
Przed wejściem na okręt
Bardzo wygodne kabinyBalkon w kabinie z widokiem na morze
Piękny hol z przezroczystymi windami.
Schody z kamieniami Sworowskiego.
Stadion olimpijski w Barcelonie.
Górny pokład z basenami, kawiarniami, salą do Fitness i nauki tańca. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz