niedziela, 25 września 2016

Warsztaty kosmetyczne dla Konsultantów "Dr.Nona".


Pierwsze warsztaty kosmetyczne w Krakowie zorganizowała i poprowadziła Liliana Jacek, ekspert w temacie produktów kosmetycznych firmy „Dr.Nona”. 

Ogromny profesjonalizm i kopalnia wiedzy. 
Dziękuję Lilianko za twoją pracę. 
Udział wzięło 40 uczestniczek, które otrzymają imienne certyfikaty, potwierdzające profesjonalne przygotowanie do pracy z produktami kosmetycznymi firmy „Dr.Nona”.  
Kolejne warsztaty już wkrótce w innych miastach.   2 komentarze:

  1. Witam.Mam pytanie.Potrzebuje rady odnośnie trądzika różowatego dla mojego taty lat 60.5 lat temu miał udar.Z produktami miał styczność przez ten okres.Brał bardzo dużo różnych kapsułek przed i po udarze).Nie wiem co dobrać i w jakich proporcjach.Cleensen? Jaki krem do twarzy? Prosze o najlepszy zestaw(prosze o proporcje)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przy zwykłych problemach kosmetycznych produkty można dobrać bez problemów nawet zaocznie, nie znając i nie widząc człowieka. W przypadku Pani ojca, jest inaczej. Trądzik prawdopodobnie jest skutkiem problemów wewnętrznych i trzeba dokładnie wypełnić kartę klienta, by dobrać skuteczny program i odpowiednie proporcje. W tym celu proszę o wysłanie wypełnionej karty do swojego konsultanta-doradcy, które nie tylko dopasuje produkty, lecz będzie się Państwem opiekować przez cały czas kuracji.

      Usuń