wtorek, 15 marca 2016

Fundusz pomocy chorym dzieciom.

W 1999 roku firma „Dr. Nona” stworzyła fundusz pomocy onkologicznie chorym dzieciom krajów byłego Związku Radzieckiego.

Pomoc stanowią nie tylko środki finansowe, ale również duże ilości produktów firmy „Dr. Nona”.
 
„Niestety wyleczenie z chorób nowotworowych wymaga dużo zachodów. Konieczne jest stosowanie agresywnych antyrakowych środków, mających niekorzystne dla organizmu skutki uboczne, co sprawia, że nasze produkty są bardzo pomocne w procesie rehabilitacji”, - mówi Pani dr Nona.

Produkty stworzone przez Panią dr Nonę do stosowania podczas kuracji agresywnych przeszły badania kliniczne w wielu szpitalach onkologicznych i są zalecane do stosowania zarówno w trakcie chemioterapii jak i w stadium remisji, szczególnie dzieciom z ostrą białaczką limfoblastyczną.
To pozwala chorym szybciej przywrócić prawidłowe funkcję organizmu i dwukrotnie obniża zachorowania na przeziębienia i choroby wirusowe.

Właśnie w taki sposób firma „Dr. Nona” pomaga chorym dzieciom w Rosji, krajach SNP i wschodniej Europy, zapewniając kompleksową rehabilitację.

Na chwilę obecną takie wsparcie otrzymało już ponad 6000 małych pacjentów.

Za stworzenie funduszu pomocy onkologicznie chorym dzieciom oraz działalność charytatywną dr Nona Kuchina została odznaczona „Złotym medalem” Rosyjskiego Funduszu Pokoju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz