poniedziałek, 15 lutego 2016

Siedem powodów dla których tysiące ludzi używa produkty firmy „Dr.Nona”.

PIERWSZY – CUDOWNY DAR ZE ŚWIĘTYCH MIEJSC.

Morze Martwe znajduje się w niezwykłym miejscu na ziemi, w miejscu łączenia trzech religii, które historycznie uważane jest kumulacją energii kosmicznej.

Ludzie, którzy przyjeżdżają do Świętego źródła, otrzymują  fizyczne i duchowe uzdrowienie.  
Woda i iły Morza Martwego, które wykorzystują się w nowoczesnych klinikach,  są unikatowe i nie mają sobie równych pod względem siły leczniczego działania  na różnorakie schorzenia. 

DRUGI – TAJEMNICA MORZA MARTWEGO.

Niepowtarzalny skład mineralny wody.   
Zawartość potasu w Morzu Martwym jest 20 razy wyższa niż w Oceanie Atlantyckim, magnezu - 35 razy, wapnia – 42, bromu – 80 razy więcej. 

A najważniejsze jest to, że w Morzu Martwym jest życie!!! Naukowcy stosunkowo nie dawno odkryli ten fakt. Jednokomórkowe wodorosty oraz najprostsze organizmy pod nazwą „arhebakteria”, zachowały swoją unikatową strukturę , nie zmieniając się od wieków.  
Aparat genetyczny arhebakterii posiada niesamowicie mocną energie życiową oraz przechowuje informację jak przeżyć w warunkach ekstremalnych .

TRZECI – WYŁĄCZNIE U DOKTOR NONY.

Po raz pierwszy w Świecie był stworzony Halo-Complex, zawierający pochodne arhebakterii.  Trafiając do krwiobiegu, Halo-Complex znacząco podnosi odporność komórkową.    

Doktor Nona zastosowała swoja oryginalną technologię łączenia w jednym kompleksie minerałów Morza Martwego, elementów biomasy Morza Martwego, francuskie olejki aromaterapeutyczne  i wyciągi roślinne, bogate w składniki biologicznie aktywne. 

CZWARTY – GENIALNOŚĆ W PROSTOCIE.

Sól, iły, kremy i balsamy firmy „Dr.Nona” – zrozumiałe i proste w stosowaniu, niezbędne dla każdej osoby, wydajne, dostosowane dla każdego wieku oraz bez przeciwwskazań.  Dodatkowo preparaty te wspaniale współpracują ze środkami leczniczymi, które wykorzystuje  się w medycynie konwencjonalnej.   

PIĄTY – SPRAWDZONO I UDOWODNIONO.

Doktor  Nona Kuchina  - członek Rosyjskiej Akademii  Nauk Przyrodniczych, członek Nowojorskiej Akademii Nauk Technicznych i Społecznych, kierownik medyczno-naukowego laboratorium kliniki „Lenom” w Izraelu, autor ponad 20 prac naukowych.  

Produkty firmy przeszły aprobatę  kliniczną w klinikach i innych placówkach medycznych Izraela, Niemiec, USA, Rosji, Ukrainy i innych krajów. Regularnie są organizowane konferencję naukowo-praktyczne o rezultatach wykorzystania produktów „Dr.Nona” w szerokiej praktyce lekarskiej.  

Cały asortyment produktów posiada niezbędne certyfikaty,
w tym najwyższego standardu GMP.

SZÓSTY – TO NIE PANACEUM, ALE…

Produkty firmy „Dr.Nona” – to uzupełnienie deficytów witamin, makro- i mikroelementów w organizmie człowieka.
Produkty firmy „Dr.Nona” – to zmniejszenie stresu oksydacyjnego w organizmie, który jest podstawową  przyczyną wielu problemów zdrowotnych.

SIÓDMY – DLA TYCH KOGO INTERESUJĄ POPRZEDNIE SZEŚĆ

Jeśli interesuje Państwa zdrowy styl życia oraz stosowanie naturalnych produktów, by w prosty i skuteczny sposób dbać o własne zdrowie i młody, piękny wygląd zapraszamy do firmy „Dr.Nona”. 

Dodatkowo uzyskacie możliwość stworzenie własnej  dochodowej działalności, dającej stabilność finansową i pewność dnia jutrzejszego! 


(tłumaczenie z języka rosyjskiego)

Czytaj także: 
Morze Martwe nie jest martwe.
Bakteriorodopsyna - to białkowy generator energii dla organizmu ludzkiego.
Kilka rad od doktor Nonny - konspekt Webinaru.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz