poniedziałek, 16 marca 2015

Kapsułki wzmacniające układ oddychania znowu są w sprzedaży.

Pulmoseen - suplement diety, stworzony na bazie minerałów Morza Martwego.

Jest on wskazany dla wzmocnienia układu oddechowego i schorzeń górnych dróg oddechowych.
W jego unikalnym składzie znajdują się między innymi:

Olej kukurydziany: Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, które są istotnym źródłem energetycznym i wchodzą w skład membrany cytoplazmatycznej, otaczająca każdą komórkę ciała.

Olej zapobiega odkładaniu się cholesterolu na ścianach naczyń, zmniejsza wiarygodność powstawania zakrzepów. Posiada silny efekt żółciopędny.

Babka:  Łagodzi odruch kaszlowy, działa rozkurczowo na mięśni układu oddechowego, rozrzedza śluz, ma właściwości wykrztuśne. 

Jest środkiem przeciwzapalnym, znieczulającym, zwiększającym wydzielanie. Stymuluje gojenie się ran. 
Obniża ciśnienie krwi. 

Stosowana jest przy zapaleniach dróg oddechowych, charakteryzujących się skąpą, ciągnącą się plwociną (przewlekłe zapalenia oskrzeli); przy chorobach narządów układu pokarmowego (nieżyt żołądka, wrzody, zapalenia jelita grubego).

Metionina: Jest jednym z najważniejszych związków otrzymywanych z pokarmem, należy do grupy niezbędnych aminokwasów i nie jest syntetyzowana w naszym organizmie. Bierze udział w powstawaniu kwasu nukleinowego.

Witamina E, beta-karoten, selen: Są antyoksydantami, dezaktywują wolne rodniki powstające w organizmie w wyniku reakcji chemicznej i przedostające się do organizmu z powietrzem i pożywieniem oraz w wyniku naświetleń i podwyższonego tła promieniowego. 

Właśnie kombinacja tych oksydantów  zdolna jest neutralizować różne grupy wolnych rodników i tym samym obniża prawdopodobieństwo rozwijania się chorób układu sercowo-naczyniowego różnych procesów zapalnych, pomaga zapobiec otyłości i chorobom onkologicznym.

Bio-Organo-Mineralny kompleks Morza Martwego: Zawiera sód, mangan, cynk, magnez, potas, siarkę, chlor, i wiele innych pierwiastków . Działa jako protektor błony komórek uszkodzonych przez wolne rodniki, a również jako protektor uszkodzeń struktur DNA.

Stosuje się przy chorobach płuc i oskrzeli różnego pochodzenia, włączając astmę oskrzelową w powstaniu której dużą rolę odgrywają wolne rodniki i przy wtórnej niewydolności oddechowej. 
Szczególnie zaleca się zimą i w okresach przejściowych.

Zarejestruj się i zamawiaj produkty "Dr.Nona" on-line http://www.drnona.pl/4864


                              Działanie i sposoby stosowania Halo-Gonseen "Dr.Nona"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz