wtorek, 9 lipca 2013

Postanowienia Rady Senatorskiej firmy „Dr.Nona”.

W czasie urlopu liderów „Dr.Nona” w Izraelu odbyło się kolejne posiedzenie Rady Senatorskiej. 
Oto najważniejsze postanowienia Senatu:

Kolejny program „Samochód”
Każdy Dystrybutor, który już brał udział w Programie „Samochód”, może ponownie w nim uczestniczyć na dotychczasowych zasadach.  Program zaczyna działać od lipca 2013. (Informacja jest już na firmowej stronie internetowej)

Nowy Program „STUDENT”
Każda osoba będąca studentem, która zgromadzi na swoim koncie min. 20 000 punktów grupowych (bez ścieśnienia) za okres 12 miesięcy, otrzyma jednorazowe „stypendium” w wysokości 667 Euro.(Informacja jest już na stronie internetowej)

„Złota Gwiazda” na Alei Sławy firmy ”Dr.Nona”
Program uznaniowy dla Liderów firmy (w opracowaniu).

Dodatkowy promouszen na Izrael-2014
Konkurs dotyczy każdego dystrybutora w statusie Dyrektor. Wystarczy zgromadzić za pół roku (od 01.07 do 31.12.2013 roku) 25000 punktów grupowych bez ścieśnienia. 


Świętowanie 20 urodzin firmy „Dr.Nona” w Moskwie 17 kwietnia 2013. Jedna z największych jak do tych czas uroczystości poświęcona dystrybutorom firmy. Nagrody oraz wyróżnienia za osiągnięcia, koncert światowych gwiazd estrady, szkolenie od największych liderów, wycieczka po Moskwie. Przedsięwzięcie na którym powinien być każdy dystrybutor firmy „Dr.Nona” (Wstępna informacja u sponsorów).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz